یک‌ عده سیاسیون فرصت طلب و نظامیان فرصت طلب برای رسیدن به مقام و‌ دنیای سیر نشدنی از او دارند در فضای مجازی و غیره استفاده ابزاری میکنند، باید ترسید و جلوی آنها را گرفت که سلیمانی را خرج رای اوردن خود نکنند، بگذارند سلیمانی خرج حفظ ، ثبات ، اقتدار و محور وحدت نظام باقی بماند.

به گزارش جماران؛ عبدالله عقبایی در یادداشت پیش رو از سوء استفاده برخی از کاندیدها از نام سردار سلیمانی برای گرفتن رای در انتخابات می نویسد و آورده است: سلیمانی باید الگوی رافت و مهربانی محبت و شهادت طلبی و دفاع از‌ میهن و مظلومان جهان به‌عنوان یک‌اسطوره باقی بماند. به والله مسئول هستید، اگر در این امر مهم تعلل کنید، بدانید این تعلل خیانت به خون شهیدان و نظام جمهوری اسلامی ایران است .

متن این یادداشت به شرح زیر است:

این که سردار سلیمانی سالها اسمانی شده بود در ان شکی نیست، این که سردار سلیمانی زلزله ای به قدرت ۹ ریشتر در جهان ، به ویژه جهان اسلام بالاخص ایران بدون کمترین خسارتی لرزاند شکی نیست، این که سردار سلیمانی بی تعارف بگویم از سرداران بزرگی مثل باکری ها ، همت ها ، خرازی ها ، باقری ها ، ابشناسان ها درس گرفت و شاگرد اول شد شکی نیست ، ولی حضرت عباسی دارند از خون و قدرت و عظمتی که ان شهید برای اسلام ، ایران ، شیعه و‌جبهه مقاومت به دست اورد، یک‌عده سیاسیون فرصت طلب و نظامیان فرصت طلب برای رسیدن به مقام و‌دنیای سیر نشدنی از او دارند در فضای مجازی و غیره استفاده ابزاری میکنند، باید ترسید!؟ و جلوی آنها را گرفت که سلیمانی را خرج رای اوردن خود نکنند، بگذارند سلیمانی خرج حفظ ، ثبات ، اقتدار و محور وحدت نظام باقی بماند .

بگذارید مکتبی که حاج قاسم به قول رهبری پایه گذاری کرده، که همان راه خدمت و رافت و محبت بین مومنان و شدت و قاطعیت با منافقان وکافران هست را حفظ و ادامه داد.

همه بدانند و همه بدانیم او فقط متعلق به سپاه نبود ، متعلق به اصول گرایان نبود ، متعلق به اصلاح طلبان نبود … سلیمانی سربازی بزرگ و قهرمانی به یاد ماندنی برای وطن و محور اشتی ملی بین نیروهای وفادار به امام و رهبری بود . عزیزان بزرگوار اگر دستتان میرسد نشر دهید و نگذارید شان این قهرمان بی بدیل ایران خرج رای اوردن ، فلان سردار ، فلان روحانی ، فلان گروه نشود، که طالبان قدرت و ثروت هستند . سلیمانی باید الگوی رافت و مهربانی محبت و شهادت طلبی و دفاع از‌میهن و مظلومان جهان به‌عنوان یک‌اسطوره باقی بماند . به والله مسئول هستید ، اگر در این امر مهم تعلل کنید ، بدانید این تعلل خیانت به خون شهیدان و نظام جمهوری اسلامی ایران است .

 

منبع: بولتن نیوز

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.