سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: مسیری را که شهید سلیمانی گسترش داده و شهید حجازی ادامه داده و قول به پیروزی این راه داده است با صلابت تا رسیدن به حکومت جهانی امام زمان (عج) محقق می شود.

به گزارش جماران؛ سردار قاآنی گفت: امروز جبهه های مقاومت از ایران ، لبنان ، سوریه ، عرق و یمن و فرزندان مقاومت هر روز یک اقدام اساسی مقابل دشمنان از جمله آمریکا و اسرائیل انجام می دهند و تا رسیدن به حکومت جهانی این راه را ادامه می دهند.

فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع پیکر شهید حجازی در دانشکده پرواز اصفهان با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی این سردار شهید گفت: شهید حجازی جزو انسان‌های ارزشمند بود که در صحنه‌های علم و جهاد در کنار همرزمانش درس فداکاری و جهاد را آموخت.

سردار قاآنی گفت: شهید حجازی قبل از انقلاب در صحنه‌های مبارزه جزو برجسته‌ترین مبارزان با رژیم طاغوب بود و در دوره انقلاب و هشت سال دفاع مقدس هم در عرصه‌های مختلف حضور داشت.

وی گفت: شهید حجازی در مسئولیت های خود در سپاه سربلند بوده و راه این شهید در عرصه مقاومت همچنان استمرار دارد.

فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب اسلامی افزود: مسیری را که شهید سلیمانی گسترش داده و شهید حجازی ادامه داده و قول به پیروزی این راه داده است با صلابت تا رسیدن به حکومت جهانی امام زمان (عج) محقق می شود.

سردار قاآنی گفت: امروز جبهه های مقاومت از ایران ، لبنان ، سوریه ، عرق و یمن و فرزندان مقاومت هر روز یک اقدام اساسی مقابل دشمنان از جمله آمریکا و اسرائیل انجام می دهند و تا رسیدن به حکومت جهانی این راه را ادامه می دهند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1506214
  • منبع: خبرگزاری صداو سیما
  • نسخه چاپی

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.