اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان گفت: اخیراً در مجموعه مرکز پژوهش‌های مجلس که در ساختار سازمانی آن 5 معاونت تعریف شده، 12 معاون با حکم رئیس مرکز منصوب شده است. جناب آقای زاکانی رعایت قانون از جنابعالی به عنوان نماینده مجلس و رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس که متعلق به ملت و نمایندگان است بیش از سایرین انتظار می‌رود.

به گزارش جماران؛ اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس در تذکر شفاهی خود بابیان اینکه مجلس نماد قانون‌گرایی بوده و مجلس و مجموعه‌های وابسته آن باید بیش از دیگران به قانون پایبند باشند، گفت: اخیراً در مجموعه مرکز پژوهش‌های مجلس که در ساختار سازمانی آن 5 معاونت تعریف شده، 12 معاون با حکم رئیس مرکز منصوب شده است. جناب آقای زاکانی رعایت قانون از جنابعالی به عنوان نماینده مجلس و رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس که متعلق به ملت و نمایندگان است بیش از سایرین انتظار می‌رود.

اردشیر مطهری ادامه داد: از هیأت رئیسه مجلس و همچنین دکتر قالیباف رئیس مجلس که هیأت امنای مرکز پژوهش‌ها بوده تقاضا دارم نسبت به اصلاح این تخلف و رعایت ساختار سازمانی اقدام نمایند.

وی خطاب به زاکانی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس افزود: اخباری در خصوص پرداخت‌های نامتعارف و خارج از ضوابط استخدامی در مرکز پژوهش‌ها به گوش می‌رسد که باید شفاف سازی شود. همچنین با تأسیس غیرقانونی مرکز پژوهش‌ها در قم اعتراض علمای این شهر را برانگیخته‌اید، سوال بنده این است که مگر قرار نبود مرکز تحقیقات اسلامی قم امور مربوط به اسلامیت و تحقیقات طرح‌های مجلس را برعهده داشته باشد؟

مطهری خطاب به فتاح رئیس بنیاد مستضعفین ضمن بیان اینکه بیش از 70 نماینده از 70 شهرستان‌ مختلف که نماینده میلیون‌ها نفر بوده، در صف ملاقات با شما هستند، تصریح کرد: شما شجاعت نداشتید که سر حرف خود در خصوص شفاف سازی اماکن بنیاد بایستید و پس از گفتن عذرخواهی کردید، این چه دکان و دستگاهی است که برای خودتان درست کرده‌اید، بنده شخصاً 6 بار درخواست ملاقات با شما را داشته‌ام، این دکان و دستگاه در جمهوری اسلامی جایی ندارد، برخی می‌گویند شما حزب‌اللهی هستید اما بنده حزب اللهی بودن در این رفتار نمی‌بینم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.