حجت الاسلام علی سعیدی گفت: هدف اصلی نظام حاکم بر آمریکا مقابله با انقلاب و براندازی نظام اسلامی است و این هدف در طول بیش از ۴ دهه ثابت بوده است اما استراتژی و راهبرد با توجه به متغیرهای زیادی تغییر می‌کند.

به گزارش جماران؛ رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا در بندرعباس گفت: هیچ فرقی بین ترامپ و بایدن نیست. راهبرد اوباما حذف قدرت هسته ای ایران، نفی قدرت منطقه ای ایران، عدم حمایت ایران از حزب الله و حماس و عدم ایفای نقش در خاورمیانه بزرگ بود که طراحی آن توسط بایدن صورت گفته بود.

حجت الاسلام علی سعیدی صبح امروز در راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن بندرعباس، اظهار کرد: اگر انقلابی بتواند چهار مرحله پیروزی، استقرار، استکمال و استمرار را طی کند، انقلابی کامل است که مصداق آن انقلاب اسلامی ایران است. این مراحل پیروزی، استقرار، استکمال و استمرار است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب پیامبر اعظم تا مرحله استقرار پیش رفت، اما در مرحله استکمال با مانع و مشکل مواجه و تبدیل به نظام شاهنشاهی ضد دینی اموی شد، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران در ۴۲ سالگی خود این چهار مرحله را طی کرده و برای مردم ما توجه به این امر بسیار لازم و ضروری است زیرا دستیابی به قله‌های پیروزی نهایی و قهرمانی در مرحله فینال کار بسیار سخت و سنگینی است.

حجت الاسلام  سعیدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران چهار دهه را به سلامت طی کرده است، اضافه کرد: باید طوری مشارکت و انتخاب مسیر از سوی مردم تعیین شود که سبب همبستگی و همدلی در کشور و تداوم زمینه اقتدار کشور شود. امروز چشم جهانیان به ملت، رهبری ایران و انقلاب دوخته شده  که چگونه  مسیر آینده را ادامه خواهند داد. 

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با اشاره به اینکه دشمن دنبال تغییر ذائقه و فرهنگ، تخلیه روحیه انقلابی و بی‌تفاوتی نسبت به دین و انقلاب است، ادامه داد: هدف اصلی نظام حاکم بر آمریکا مقابله با انقلاب و براندازی نظام اسلامی است و این هدف در طول بیش از ۴ دهه ثابت بوده است اما استراتژی و راهبرد با توجه به متغیرهای زیادی تغییر می‌کند. استکبار با توجه به شرایط گاهی نبرد سخت را در دستور قرار می‌دهد و گاهی توطئه کودتا و گاهی تحریم و گاهی تحریم همراه با تعامل در دستور قرار می‌گیرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.