ملاعمر بلوچی، از سرکردگان ارشد گروه تروریستی ‌جیش العدل و طراح حمله انتحاری به اتوبوس حامل رزمندگان سپاه اصفهان در سال۹۷ و حملات متعدد به پاسگاه‌های مرزی ایران و ربودن مرزبانان به همراه ۲ تن از نیروهایش، در منطقه تربت پاکستان به درک واصل شده است.

به گزارش جماران؛ ایرنا نوشت: رسانه‌های پاکستان سه‌شنبه شب اعلام کردند: نیروهای امنیتی در ایالت بلوچستان این کشور سه تروریست وابسته به عناصر افراطی که تحت تعقیب دولت جمهوری اسلامی ایران نیز بودند را به هلاکت رساندند.

منابع خبری پاکستان ساعاتی پیش به نقل از پلیس و نیروهای سپاه مرزی مستقر در ایالت بلوچستان واقع در جنوب این کشور گفتند: سه تروریست در جریان عملیات نیروهای امنیتی در منطقه "تربت" به هلاکت رسیدند.

گفته می‌شود نام یکی از این تروریست‌ها "ملا عمر" است که به همراه دو فرزندش در عملیات نیروهای پاکستانی کشته شدند.

برخی رسانه‌های پاکستانی، تروریست‌های کشته شده را وابسته به گروه تروریستی "جیش العدل" و یا گروهی موسوم به "لشکر خراسان" عنوان کردند.

بدین ترتیب ملاعمر بلوچی، از سرکردگان ارشد گروه تروریستی ‌جیش العدل و طراح حمله انتحاری به اتوبوس حامل رزمندگان سپاه اصفهان در سال۹۷ و حملات متعدد به پاسگاه‌های مرزی ایران و ربودن مرزبانان به همراه ۲ تن از نیروهایش، در منطقه تربت پاکستان به درک واصل شده است.

 

157723249

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.