دریادار تنگسیری ضمن خوش آمد گویی به فرمانده نیروی دریایی ارتش عراق، کشور و ملت عراق را دوست و برادر ایران خواند و تاکید کرد: ما برای تقویت توانمندیهای دفاعی و امنیتی موجود، آماده هرنوع همکاری در موضوعات نظامی با نیروی دریایی ارتش عراق هستیم.

به گزارش جماران؛ به نقل از ایسنا، در دیدار سرلشکر احمد جاسم المعارج و دریادار علیرضا تنگسیری بر آمادگی برای تبادل تجارب و همکاری‌های نظامی نیروهای دریایی سپاه و عراق تاکید شد.

شامگاه امروز (یکشنبه) سرلشکر احمد جاسم المعارج فرمانده نیروی دریایی ارتش عراق با حضور در مقر ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه در تهران با دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه دیدار و پیرامون مسائل و تحولات منطقه و  راهکارهای ارتقای همکاری های فی مابین برای تقویت امنیت پایدار منطقه ای  تبادل نظر کردند.

در این دیدار، دریادار تنگسیری ضمن خوش آمد گویی به فرمانده نیروی دریایی ارتش عراق، کشور و ملت عراق را دوست و برادر ایران خواند و اظهار داشت: همکاری نیروهای مسلح و مردمی دو کشور در مبارزه با تروریسم تکفیری و سیاست های سلطه گرانه قدرت های استکباری فرامنطقه ای دستاوردهای خوبی در پی داشته است و ما برای تقویت توانمندیهای دفاعی و امنیتی موجود در این عرصه، آماده هرنوع همکاری در موضوعات نظامی با نیروی دریایی ارتش عراق هستیم.

61780467

در ادامه سرلشکر احمد جاسم المعارج نیز با ابراز خرسندی از فراهم شدن زمینه ها برای دیدار با دریادار تنگسیری از هرگونه همکاری در زمینه نظامی از سوی ایران استقبال کرد.

وی همچنین اذعان داشت: با توجه به سفرهایی که به کشورهای اروپایی و بازدید از صنایع نظامی آنان داشته است می توان گفت کشور ایران در مقایسه با آن کشورها در زمینه نظامی هیچ چیزی کم ندارد و در زمره کشورهای پیشرفته به شمار می آید.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.