سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در دوبی و امارتهای شمالی، اظهار کرد: در خصوص صدور روادید گردشگری برای اتباع کشورمان رایزنی‌های متعددی با مقامات امارات صورت گرفته است.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، سید محمد حسینی در مورد پیگیری مشکل ویزای  دانشجویان ایرانی توسط سرکنسولگری ایران در دوبی گفت : پس از اطلاع از مشکل دانشجویان ، سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دوبی، اقدامات گسترده‌ای را جهت حل مشکلات روادید متقاضیان آزمون آیمت" IMAT " انجام داد .

وی افزود : در نهایت با مساعدت و همکاری دولت  امارات  متحده عربی  مشکل این دانشجویان که بالغ بر هشتاد نفر بودند مرتفع و اولین گروه از این افراد روز سه شنبه (۱۳۹۹/۶/۱۸) وارد دوبی  شدند ، این در حالی است که ماه ها است به خاطر شرایط پاندمی کرونا برای ایرانیان روادید صادر نشده بود.
این دیپلمات کشورمان در خصوص صدور روادید گردشگری برای اتباع کشورمان نیز تصریح کرد : در این خصوص هم رایزنی‌های متعددی با مقامات امارات  صورت گرفته است البته باید به این موضوع توجه داشت که با توجه به شرایط شیوع کرونا در جهان، هر کشوری بر اساس شاخص ها و پروتکل های مدون خود در این زمینه  تصمیم‌گیری می‌کند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.