نماینده مردم کرمانشاه گفت: کار نامزدهای انتخابات ۱۴۰۰ سخت است. چالش انتخابات ۱۴۰۰ چالش صداقت و عمل است. مردم می‌دانند چه کسی برایشان کار کرده و با آنها صادق بوده است.

به گزارش جماران؛ به نقل از ایسنا، محمد رشیدی، نماینده مجلس در گفت‌وگویی درباره مهم‌ترین چالش انتخابات ۱۴۰۰ با توجه به اوضاع داخلی و بین المللی گفت: به نظرم زود است که در مورد انتخابات ریاست جمهوری نظر بدهیم. چرا که اگر زودتر از موعد وارد فضای انتخابات شویم، مانع از کاربرد سیستم‌های تقنینی و نظارتی می‌شویم. همه ما اکنون باید دست به دست هم دهیم و کار کنیم که دولت بهترین عملکرد را در سال پایانی خود داشته باشد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس افزود: به طور کلی، از چند ماه آینده جریانات سیاسی معرفی نامزدهای خود را، آغاز خواهند کرد. آنچه امروز به صراحت می‌توان گفت این است که چالش انتخابات ۱۴۰۰ چالش صداقت و عمل است. مردم می‌دانند چه کسی برایشان کار کرده و با آنها صادق بوده است. مردم دیگر به وعده‌های غیرقابل تحقق اعتماد نخواهند کرد. مردم به دنبال یک فرد معتمد هستند.

رشیدی با بیان اینکه «کار نامزدهای ۱۴۰۰ برای انتخابات سخت است» گفت: ۴۱ سال از انقلاب گذشته و دید مردم بازتر شده است. نامزدها باید با دست پر به صحنه بیایند و از رابطه عملکردی دقیق، توانمندی و به روز بودنشان حرف بزنند.

رشیدی درباره مشارکت مردمی در انتخابات گفت: میانگین مشارکت ما، همیشه از کشورهای غربی بیشتر بوده است. این نشانه پیشرفت و اعتلای ما نسبت به آنهاست. پیش‌بینی شخصی من این است که مشارکت در انتخابات ۱۴۰۰ بالا خواهد بود. چرا که فضای رقابتی به وجود خواهد آمد و این فضا برای مردم جذاب است. مردم ما همیشه در صحنه هستند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.