حمله اخیر به صنایع نفتی عربستان و حمله سایبری به حساب‌های شخصی در آمریکا، آمریکا را نگران از حمله و درگیری با ایران کرده است و در این میان برای فراهم کردن تجهیزات دفاعی آمریکا روی شرکت‌های تجهیزات دفاعی حساب ویژه‌ای باز کرده است.

به گزارش جماران؛ نشریه فوربز در تحلیلی نوشت که ایالات متحده در صورت درگیری نظامی احتمالی با ایران، نیاز به تجهیزاتی متفاوت و پیشرفته دارد.

به نقل از فوربز، حمله اخیر به صنایع نفتی عربستان و حمله سایبری به حساب‌های شخصی در آمریکا، آمریکا را نگران از حمله و درگیری با ایران کرده است و در این میان برای فراهم کردن تجهیزات دفاعی آمریکا روی  شرکت‌های تجهیزات دفاعی حساب ویژه‌ای باز کرده است.

بر اساس این گزارش، ریتون شرکتی است که سامانه‌های هوایی و موشکی تولید می‌کند. همچنین به تولید موشک‌های جنگی و سیستم‌های امنیت سایبری برای آمریکا می‌پردازد. این شرکت در تولید سیستم‌های امنیتی سایبر در سراسر جهان نیز سابقه‌ای طولانی دارد.

در صورت تشدید درگیری بین ایالات متحده و ایران، دولت ترامپ احتمالاً برای مقابله با ایران، نیازمند استفاده از تجهیزات نظامی متفاوت و پیشرفته‌ای است. این اتفاق می‌تواند شرکت ریتون را مهم کند چرا که ترامپ برای تامین تجهیزات به این شرکت نیاز دارد.

 شرکت «ل‌ام‌تی» ارائه دهنده سیستم‌ها و محصولات پیشرفته فناوری برای برنامه‌های دفاعی، عمرانی و تجاری است.

این شرکت دارای محصولات متنوعی شامل هواپیماهای نظامی، وسایل نقلیه زمینی، موشک‌ها و سلاح‌های هدایت‌شونده، سیستم‌های راداری، سنسورها، سیستم‌های بدون سرنشین و سیستم‌های دریایی و سیستم‌های فضایی است. همچنین این شرکت به تولید محصولات دیگری مانند هلیکوپترهای نظامی و زیردریایی‌های جنگی نیز می‌پردازد.

عربستان سعودی یکی از مشتریان اصلی این شرکت است. همچنین امارات متحده عربی و اروپا و آمریکا نیز به خرید محصول از این شرکت می‌پردازند. بنابراین هرگونه درگیری احتمالی در خلیج فارس برای این شرکت‌ها سود به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.