اخبار مرتبط

مشاور وزیر نیرو گفت: این سفر طی سال گذشته با هماهنگی وزارت امور خارجه و تصویب هیأت وزیران، برای هفته جاری تنظیم شده بود اما به‌دلیل ضرورت حضور وزیر نیرو در عرصه مدیریت سیلاب‌ها لغو شد.

به گزارش جماران؛ مشاور وزیر نیرو در امور بین‌الملل تاکید کرد: برنامه سفر پیش‌بینی شده وزیر نیرو برای حضور در اجلاس گذار انرژی برلین به دلیل شرایط بحرانی سیلاب و الزام به حضور مستمر وزیر در مناطق مختلف لغو شد.

فرهاد یزدان‌دوست با اشاره به اینکه سفر وزیر نیرو به آلمان به دعوت مشترک وزیر امور خارجه و انرژی جمهوری فدرال آلمان برنامه‌ریزی شده بود، گفت: در این سفر قرار بود رضا اردکانیان، وزیر نیرو به‌عنوان رئیس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی، دیدارهایی را با مقامات جمهوری فدرال آلمان داشته باشد.

وی ادامه داد: این سفر طی سال گذشته با هماهنگی وزارت امور خارجه و تصویب هیأت وزیران، برای هفته جاری تنظیم شده بود اما به‌دلیل ضرورت حضور وزیر نیرو در عرصه مدیریت سیلاب‌ها لغو شد.

مشاور وزیر نیرو در امور بین‌الملل افزود: در این سفر قرار بود رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نیز وزیر نیرو را همراهی کند، اما در شرایط خاص کنونی، تلاش بر این خواهد بود تا برنامه‌ها و دیدارهای موردنظر برای فرصتی دیگر برنامه‌ریزی شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.