به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، آیت قیصربیگی اظهار داشت: شهروندان ایلامی می توانند برای ثبت‌نام جهت ملاقات با قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام به دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری ایلام مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه این دیدار هر هفته از ساعت ۱۵ تا ۱۷ برگزار می شود، افزود: همچنین این افراد می توانند از طریق شماره تلفن ۱۱۱ سامد درخواست خود را برای ملاقات از ساعت هشت صبح تا ۱۳ ظهر در طول هفته و ایام اداری ثبت کنند.

قیصربیگی به برنامه های استاندار ایلام در راستای تکریم ارباب رجوع اشاره کرد و گفت: استاندار ایلام جهت استیفای حقوق شهروندی برنامه های مختلفی همچون ملاقات عمومی به صورت هفتگی، حضور در سامانه سامد بصورت ماهیانه و برگزاری میز خدمت به صورت فصلی برگزار می کند.

به گفته وی، استاندار ایلام همچنین چندین بخشنامه در حمایت از حقوق شهروندی از جمله برگزاری نشست‌ها و گردهمایی‌ها خارج از ساعات اداری و تعیین ضرب‌الاجل در پاسخگویی به مکاتبات و درخواست های مردمی ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت توسط مدیران صادر کرد و این بار نیز زمان ملاقات عمومی خود را در پایان ساعات کاری قرار داد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام تاکید کرد: با توجه به برنامه‌های استاندار ایلام در مرکز، درصورت تداخل با برنامه مذکور از جمله ملاقات عمومی، این برنامه در وقت دیگر ضمن هماهنگی با ثبت‌نام کنندگان (ملاقات با استاندار) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.