آیت قیصربیگی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت کشور بالاترین مرجع سیاست‌گذاری در حوزه اداری، استخدامی و مدیریتی کشور است که به ریاست وزیر کشور و عضویت معاونان وی تشکیل می‌شود.

وی افزود: این شوار دارای ۶ کمیته تخصصی شامل کمیته‌های اصلاح ساختار و فرآیندها، دولت الکترونیک و هوشمندسازی، منابع انسانی و فرهنگ سازمانی، خدمات عمومی و فناوری مدیریتی، سلامت اداری، ارزیابی عملکرد و تکریم ارباب رجوع و آموزش و پژوهش است.

قیصربیگی تاکید کرد: اهمیت این شورا در وظایف مهم و خطیری همچون تهیه برنامه جامع اصلاح نظامی اداری وزارت کشور، استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها، طراحی مدل مدیریتی نوین، تعیین وظایف و اختیارات قابل واگذاری به استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها و بررسی و تهیه برنامه عملیاتی اصلاح فرایندهاست.

مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام به چگونگی عضویت استاندار ایلام در این شورا اشاره کرد و گفت: دوران مدیریتی قاسم سلیمانی‌دشتکی به عنوان نماینده عالی دولت آنقدر موفق و چشمگیر بوده است که امروز به عنوان منتخب استانداران کشور در این شورای مهم و راهبری حضور دارد.

وی با بیان اینکه استاندار ایلام دومین تجربه استانداری خود را در ایلام می‌گذراند، افزود: اشراف و تسلط به امور اداری، استخدامی و مدیریتی، عملکرد موفق در عملیاتی کردن برنامه‌ها و راهبردهای ترسیم شده و اجرای راهبردهای موفق مدیریتی در حذف بروکراسی اداری بر سر راه سرمایه‌گذاری و امور مردم در انتخاب وی بی تاثیر نبوده است.

قیصربیگی ادامه داد: کسب رتبه برتر دستگاه‌های اجرایی استان در تکریم ارباب رجوع در کشور، تجربه موفق در مدیریت بحران به ویژه در سیل فروردین ماه ۹۸، برگزاری موفق همایش بزرگ اربعین ۹۸، ارتقای شاخص‌های استان در حوزه‌های مختلف از دیگر دلایل انتخاب استاندار ایلام به نمایندگی از ۳۱ استان کشور در شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت کشور به عنوان بالاترین مرجع سیاست‌گذاری در حوزه اداری، استخدامی و مدیریتی کشور است.

استاندار ایلام در حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان عضو شورای راهبری توسعه مدیریت این وزارتخانه انتخاب شد.

با حکم عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام با حفظ سمت به عضویت شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت کشور منصوب شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.