اخبار مرتبط

یونس قیطانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوره با مشارکت موسسه فرهنگی، هنری اقلیم هشت ایلام و با همکاری خانه کتاب ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار خواهد شد.
وی با اعلام پایان مهلت ارسال اثر به این برنامه و جمع آوری آثار از داخل و خارج استان، ادامه داد: آثار برای داوری به تهران ارسال و امسال برای نخستین دوره آثار بومی توسط داوران بومی ارزیابی می شوند.
معاون فرهنگی ارشاد اسلامی ایلام تاکید کرد: جایزه کتاب سال استان ایلام در دوره سوم به همه مولفان و پدید آورندگانی که سال ۹۷ حداقل در یکی از محورهای مورد نظر آثار خود را منتشر کرده باشند، به انتخاب هیات داوران تعلق خواهد گرفت.
قیطانی محورهای سومین دوره کتاب سال استان را شامل ایلام شناسی، آثار پدید آورندگان ایلامی در تمامی حوزه ها و آثاری که برای اولین بار در سال ۹۷ با مجوز رسمی از وزارت ارشاد چاپ شده باشند، دانست و یادآور شد: ملاک سال انتشار آثار شناسنامه کتاب خواهد بود.
وی هدف از برگزاری این دوره را حمایت و تشویق مولفان، مترجمان و ناشران متعهد و ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی، حفظ استقلال و هویت فرهنگی اعلام کرد.
نخستین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام اسفندماه سال ۹۴ و دومین دوره نیز سال گذشته در مرکز این استان برگزار شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.