کامران سلیمان پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به مصوبه کارگروه تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان اقدام به توزیع کالاهای اساسی پر مصرف به منظور رفع نیاز مردم شرکت غله و خدمات بازرگانی 500 تن شکر و 200 تن برنج بین فروشگاه های استان توزیع کرده است.
وی ادامه داد: بخشی از شکر توزیع شده به منظور تامین نیاز صنوف و صنعت شیرینی پزی، کارخانجات و بخشی از آن برای مصرف خانوار اختصاص یافته است.
مدیرعامل شرکت غله و بازرگانی ایلام هدف از طرح ضیافت در آستانه ماه مبارک رمضان را رساندن اقلام مورد نیاز به دست مصرف کننده نهایی برشمرد و افزود: نظارت بر نحوه‌ توزیع و قیمت گذاری اقلام بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است که ساز و کارهای لازم در این خصوص پیش‌بینی شده و نظارت‌ها امسال پررنگ تر خواهد بود.
سلیمان پور ابراز امیدواری کرد با توجه به تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در این ایام مبارک رمضان مشکلی در بازار در خصوص عرضه و تامین آنها وجود نداشته باشد.
وی خواستار نظارت مستمر بازرسان به منظور جلوگیری از احتکار و هرگونه کم فروشی این کالاها در بازار شد و گفت: با توجه به تامین و توزیع این اقلام اساسی مورد نیاز که بر اساس مصرف مردم استان و حتی بیش از آن تامین شده اند، امیدواریم مشکلی در بازار نداشته باشیم.
وی تاکید کرد: میزان کالاهای اساسی بر اساس جمعیت و مصرف خانوار استانها تخصیص پیدا می کند.
استان 580 هزار نفری ایلام در غرب کشور واقع است.
7177/6119
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.