اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، این آیین به ابتکار شهرداری ایلام در محل پیاده رو طالقانی شهر با حضور هزاران نفر از اقشار مختلف مردم اعم از پیر و جوان و زن و مرد برگزار شد.
استقبال از این جشن به حدی بود که با وجود چینش صندلی برای تماشاگران ولی صدها نفر از مردم ایستاده نظاره گر این آیین بودند.
ابتدای این آیین با سخنرانی شهردار ایلام آغاز شد و وقتی به جایگاه سخنرانی دعوت شد جمع زیادی از شرکت کنندگان قدردانیشان را با قیام کردن و تشویق های ممتد برای خدمات شهردار ابراز کردند.
طالب صادقیان در جمع مردم با اشاره به اقدام های عمرانی انجام شده برای شهر ایلام گفت: توسعه و زیباسازی بیش از پیش شهر ایلام در دستور کار قرار دارد.
سخنرانی رییس شورای اسلامی شهر ایلام و اجرای موسیقی زنده دیگر برنامه های این آیین بود.
در ادامه حمید ماهی صفت از هنرمندان محبوب کشور با تشویق های شرکت کنندگان در جایگاه حضور یافت و هنر خود را برای ایلامیان زاگرس نشین اجرا کرد.
این جنگ بزرگ شادی با حضور عموم شهروندان به مناسبت ایام مبارک ماه شعبان، روز ملی خلیج فارس و همچنین هفته کار و کارگر و روز معلم برگزار که با استقبال چشمگیر مردم روبه رو شد.
ساخت پیاده روی طالقانی یکی از مهمترین برنامه های عمرانی شهرداری ایلام است که علاوه بر اینکه نقشی مهمی در کاهش بار ترافیکی شهر داشته جلوه ای زیبا به ایلام بخشیده و مورد استقبال عمده مردم قرار گرفته است.
7171/6119
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.