اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محسن صالحی نیا روز یکشنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی ایوان اظهار داشت: شرکت تعاونی مستقر در این شهرک با نام 2451 در زمینه تولید اسید سولفوریک و سولفات پتاسیم فعالیت خود را به بهترین شکل می دهد و زمینه اشتغال خوبی ایجاد کرده است.
وی افزود: تولیدات در بخش مصارف کشاورزی نیز مناسب و با تامین سرمایه در گردش و تقویت منابع مالی مورد نیاز و افزایش ظرفیت می تواند به این حوزه نیز کمک کرد.
مدیر عامل صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در خصوص مسائل زیست محیطی این شرکت نیز گفت: تمهیدات لازم توسط سرمایه گذاران شرکت برای رفع مشکلات موجود پیش بینی شده است.
صالحی نیا گفت: شرکت نورد نیز یکی دیگر از واحدهای فعال شهرک ایوان است که علاوه بر اشتغالزایی مناسب تولیدات با کیفیتی را نیز به بازار عرضه می کند.
وی گفت: این شرکت در زمینه نورد فعال است و مشکلات موجود در آن باید رفع شوند.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ادامه داد: طرح توسعه شرکت در زمینه تولید شمش فولادی نیز در حال اجراست و قبل از رسیدن به مرحله تولید باید برق مورد نیاز آن تامین شود.
وی تاکید کرد: در این راستا از همه ظرفیت ها برای رفع مشکل برق مورد نیاز همه شهرکهای صنعتی مخصوصا شهرک ایوان استفاده خواهیم کرد.
7180/6119
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.