محسن رضایی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره خانواده اش گفت: دوتا پسر داشتم یکی‌شان فوت کردند و دیگری هم دکتری دارد و کارمند مجمع است. ۳ دختر دارم که ۲تای آن‌ها خانه دار و دیگری کارمند بانک است.

به گزارش جماران؛ رضایی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: برنامه و کارنامه من روشن است و من آمده ام خود را فدای ملت ایران کنم نه مردم را فدای خودم و آشنایان کنم.

محسن رضایی در یک گفت‌وگوی تلویزیونی با اشاره به حضورش در این دوره از انتخابات اظهار کرد: به دلیل تجربه ، دانش و برنامه در این دوره از انتخابات  امده ام. من سخترین دوران را پشت سر گذاشتم.

وی ادامه داد: این که دولت‌های دیگر برنامه داشتند اما اجرایی نشدند، دلیلش این بوده است که این کاره نبوده اند، برنامه سنجاق شده به  دولتمردان به نتیجه نمی رسد برنامه باید کارشناسی شده باشد من اقتصاد خوانده‌ام.

وی در پاسخ به این پرسش که  آیا از زندگی مردم اطلاع دارد یا خیر بیان کرد:من واقعا شرمنده ام، طی ۳ ماه ۲۵ استان  رفتم ، به زندگی مردم رفتم؛  نان‌های قزصی ، کولبری و زباله گردی را دیدم و از خودم خجالت کشیدم .

رضایی درخصوص این‌که آیا از قیمت‌ها خبر دارد تصریح کرد:کدام قیمت ها ؟ قیمت‌های دیروز یا امروز؟ بی ثباتی و هرج بیداد می کنند.

 

مردم به سادگی اعتماد نکنند

 

این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به این که مردم  چرا باید وی اعتماد کنند،گفت: من جای مردم بودم به برنامه و کارنامه اعتماد می کردم و بدون تحقیق به کسی اعتماد نکنند. برنامه و کارنامه من روشن است و من آمده ام خود را فدای ملت ایران کنم نه مردم را فدای خودم و آشنایان کنم.

وی در همین راستا خاطرنشان کرد: مردم به سادگی اعتماد نکنند، سیاست های اقتصادی ما در همه زمینه ها و تحریم ها موثر است باتوانایی داخلی جوان ها که  پای کار بیایند آن‌ها را برطرف می‌کنند.

این نامزد انتخابات با اشاره به کابینه‌ احتمالی اش گفت: صحبت‌های نهایی در حال انجام است.  

وی درباره تمکین از نتیجه رأی مردم نیز گفت: من تا حالا تمکین کردم ، اگر دولت‌های قبلی دوباره بر سر کار  بیایند شرایط سختی بر ایران حاکم خواهد شد.

رضایی درباره پرداخت یارانه ۴۵۰ هزار تومانی گفت: دولت‌های  هم نمی‌دانستند هم می‌ترسیدند که  خراب کنند. صد در صد می‌شود این مقدار یارانه داد.من اقتصاد دان هستم و می‌توانم.

این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  درباره خانواده اش گفت: دوتا پسر داشتم یکی‌شان  فوت کردند و دیگری هم  دکتری دارد و کارمند مجمع است. ۳ دختر دارم که ۲تای آن‌ها خانه دار و دیگری کارمند بانک است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.