در بیانیه روز دوشنبه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز آمده است:  مردم استان البرز در یوم الله سیزدهم آبان ماه سال ۱۳۹۸  با استثنایی‌ترین حضور گسترده و پرشور تمام اقشار متدین، زمان شناس و عامل به وظیفه دینی و انقلابی با خلق تماشایی‌ترین جلوه های استقامت و غیرت بیادماندنی در حراست از عزت و شرف، باشکوه‌ترین نماد مقاومت در برابر استکبار را عینیت بخشیدند.

مردم استان شهید سر افراز محمد حسین فهمیده همنوا و هم‌جهت با همه مردم این مرز و بوم با حضور خود در راهپیمایی سیزدهم آبان و با فریاد و شعار همیشگی «مرگ بر آمریکا» به درستی ابهت پوشالی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار را درهم شکستند و تفکرات استکباری و ضد بشری دولتمردان مستکبر آمریکا را زیر پا له کردند.

امروز البرزیان دلاور و با بصیرت، با حضور هوشیارانه خود به تمام مستکبران جهان ثابت کردند که دست از آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نخواهند کشید و تا پای جان، گوش به فرمان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) خواهند بود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز خاضعانه  از قاطبه مردم همیشه در صحنه استان البرز، به‌ویژه دانش آموزان و دانشجویان، مسئولان و روحانیون که ادامه دهنده راه شهیدان هستند صمیمانه تشکر و قدردانی می کند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.