به همین بهانه  عصر دوشنبه ، تیم منتخب فوتبال شهدای رزکان نو شهرستان فردیس و تیم منتخب پیشکسوتان پرسپولیس تهران در ورزشگاه شهدای رزکان نو فردیس به مصاف هم رفتند.

 این دیدار دوستانه با نتیجه چهار بر ۲  به نفع تیم منتخب شهدای رزکان نو فردیس به پایان رسید.

 پس از برگزاری این مسابقات مراسم گلریزان به همت اصحاب رسانه، نمایشگاه داران البرز جامعه پیشکسوتان ورزش کشور  مبالغ قابل توجهی برای آزادی ۲  زندانی محکوم اعدام و حمایت از بیماران «ام پی اس» جمع آوری شد.

تعداد بیماران «ام پی اس » کشور حدود ۲۰۰ نفربرآورد شده است.

علی پروین به خبرنگار ایرنا  گفت: دلم می خواهد همیشه در کارهای خیر  شرکت کنم  ضمن آنکه باید از حمید کریمی رئیس اتاق اصناف و  اتحادیه نمایشگاه داران البرز تشکر کرد.

وی افزود: این چندمین بار است من در تهران با کمک افراد خیر برای آزادی زندانیان تلاش می کنم ، امیدوارم مردم ما که همیشه در کارهای خیر پیشقدم هستند  در این  گونه  مسائل هم  شرکت کنند.

پروین  با اشاره به اینکه برای آزادی این ۲ زندانی باید ۷۰۰ میلیون تومان پول جمع آوری شود،گفت: اقدام رئیس اتاق اصناف البرز در این بخش ستودنی است .

وی افزود: متاسفانه وقتی هنرمندان و ورزشکاران زنده هستند ، کسی سراغ آنها نمی رود اما  پس از مرگ دلجویی از اطرافیان شروع می شود.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران  البرز نیز گفت:  این برنامه برای آزادی ۲  زندانی محکوم به اعدام  اجرا شد که یکی از آنان  با وثیقه آزاد است.

حمید کریمی افزود: از اولیا دم تشکر می کنیم که با اعلام  بخشش ، کار ارزشمندی را انجام دادند.

وی ادامه داد: با اطلاع رسانی اصحاب رسانه مردم امروز در این شرایط اقتصادی برای کمک به همنوع خود در گلریزان  از هم سبقت می گیرند.

۷۴۱۳/ ۶۱۵۵

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.