مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در تأمین نیازهای محرومان در زمینه اشتغال، مسکن، درمان و جهیزیه با کمیته امداد استان البرز همکاری می‌کند.

به گزارش ایلنا، محمد محمدی فرد با اشاره به تفاهمنامه منعقدشده بین کمیته امداد استان البرز و فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: تأسیس مرکز نیکوکاری در فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با هدف ترغیب سرمایه‌گذاران به سپرده‌گذاری در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و همچنین مشارکت در طرح‌های متنوع نیکوکاری مانند برکت، اکرام ایتام و محسنین، شفاء، شوق زیارت، زکات واجب و مستحب و رضوان ازجمله موارد این تفاهمنامه بود.

وی افزود: در این تفاهمنامه تأکید شده است از ظرفیت فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در زمینه بهره‌مندی جوانان و خانوارهای موردحمایت امداد امام (ره) از مشاغل نوین و استارتاپ‌ها استفاده شود.

محمدی فرد بابیان اینکه ارائه آموزش‌های مهارتی و کاریابی و اجرای طرح‌های کارفرمایی و راهبری شغلی جزو مفاد این تفاهم‌نامه همکاری است گفت: فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در تأمین نیازهای محرومان در زمینه اشتغال، مسکن، درمان، جهیزیه با کمیته امداد استان البرز همکاری می‌کند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.