طرح فروش کراس‌اوور جدید هایما S8 بدون قرعه کشی+شرایط

شرایط طرح فروش کراس‌اوور جدید هایما S8 بدون قرعه کشی در شهریور 1402 اعلام شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، بالاخره و پس از چندماه سکوت، ایران‌خودرو قیمت هایما ۸S را اعلام کرد. اعلام قیمت جدید این کراس‌اوور با شرایط فروش فوری آن همراه بود.

براساس اعلام ایران‌خودرو، اکنون هایما ۸S‌ بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت دارد. شرایط فروش هایما ۸S‌ نیز از نوع فروش فوری است که براساس آن، خودروها ۹۰ روزه به مشتریان تحویل داده می‌شوند.

هایما

 
 

همان‌گونه که در تصویر می‌بینید، ایران‌خودرو به متقاضیان هایما S7 با موعد تحویل زمستان ۱۴۰۲، پیشنهاد داده است تا به‌جای خودروی ثبت‌نامی، هایما ۸S‌ تحویل بگیرند. به مشتریان علاقه‌مند ۱۰ روز فرصت داده شده است تا با واریز قیمت هایما ۸S‌ به حساب ایران‌خودرو، این کراس‌اوور را به‌جای هایما S7‌ تحویل بگیرند. این شرایط اختیاری است و مشتریان می‌توانند اتومبیل ثبت‌نامی خود را در جریان بخشنامه‌های فروش بعدی ایران‌خودرو خریداری کنند.

هایما ۸S‌ یکی از سه محصول جدید این برند چینی در بازار ایران است. این خودرو به‌همراه هایما ۷X و هایما ۶P، سه محصول جدید هایما در ایران‌خودرو هستند. از بین این سه محصول، هایما ۸S موفق شده است تا زودتر از سایرین به بازار ایران برسد.

مشخصات و امکانات هایما S8

از نظر مشخصات فنی، هایما ۸S و هایما ۷X شبیه به یکدیگر هستند. این خودروها از موتور ۱.۶ لیتری چهارسیلندر توربوشارژر قدرت می‌گیرند که خروجی آن ۱۹۳ اسب‌بخار قدرت و ۲۹۳ نیوتن‌متر گشتاور است. گیربکس شش‌سرعته اتوماتیک نیز وظیفه انتقال قدرت را در هایما ۸S بر عهده دارد. بنابراین روی کاغذ، موتور هایما ۸ اس از اکثر کراس‌اوورهای کوچک و مونتاژی بازار ایران عملکرد بهتری دارد. شتاب صفر تا صد رسمی این خودرو نیز حدود ۸ ثانیه اعلام شده است. سانروف و سقف پانوراما، سیستم صوتی به‌همراه نمایشگر، سنسور پارک جلو و عقب، سیستم ورود و استارت بدون کلید به‌همراه درِ صندوق‌عقب برقی برخی از آپشن‌های هایما ۸S هستند.

قیمت جدید هایما S8 شهریور 1402

ایران خودرو برای هایما 8 اس در شهریور 1402 قیمت مصوب 1 میلیارد و 212 میلیون و 428 هزار تومان را در نظر گرفت. این خودرو با موعد تحویل 90 روزه در شهوریرماه به مشتریان عرضه می‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید