مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز به خبرنگار ایرنا گفت: صبح روز گذشته در خروجی پایانه مسافربری صفه یک دستگاه کامیون، یک اتوبوس، تاکسی و دو خودروی سواری به صورت زنجیره ای با یکدیگر برخورد کردند که به مصدومیت پنج نفر شد.
غفور راستین افزود: مصدومان این حادثه به وسیله سه واحد امدادی اورژانس 115 به بیمارستان های آیت الله کاشانی، الزهرا(س) و فارابی منتقل شدند.
وی درباره تصادف زنجیره ای دیگری که عصر یکشنبه در محور الیگودرز به سمت بویین ابتدای روستای دره ساری رخ داد،بیان کرد: در این سانحه دو دستگاه پژو 405 و دو دستگاه پراید با یکدیگر برخورد کردند که پس از اعلام به اورژانس 115 سه واحد امدادی به محل اعزام و مصدوم این حادثه توسط خودروهای شخصی به بیمارستان منتقل شدند.
مدیر حوادث و فوریت ‌های پزشکی استان اصفهان خاطرنشان کرد: واژگونی یک دستگاه پراید در کیلومتر 25 جاده جندق- معلمان پنج شامل دو خانم 26 و 27 ساله و سه کودک 2، 3 و 6 ساله را مصدوم کرد.
وی اضافه کرد: این افراد توسط یک آمبولانس اورژانس 115 و یک واحد امدادی از هلال احمر به مرکز درمانی جندق منتقل شدند.
جندق از توابع شهرستان خور در350 کیلومتری شمال شرقی اصفهان قرار دارد.
راستین با بیان اینکه اعت 21 و 12 دقیقه شب گذشته یک دستگاه خودروی تیبا نیز در محور خور- طبس واژگونی شد افزود: این سانحه 5 مصدوم مرد داشت که به وسیله دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان خور منتقل شدند.
شهرستان خورو بیابانک در شرق اصفهان واقع است.
در زمان حاضر 2 هزار و 400 کیلومتر آزاد راه، 15 هزار و 400 کیلومتر بزرگراه و 23 هزار و 800 کیلومتر راه اصلی در کشور وجود دارد و همچنین حدود 47 هزار و 263 کیلومتر مربع از مساحت ایران در زمره بیابان و کویر به ویژه در مرکز کشور قرار می‌ گیرد.
استان اصفهان دارای 11 هزار و 500 کیلومتر راه شامل 399 کیلومتر آزاد راه، یکهزار و 659 کیلومتر بزرگراه، 2 هزار و 791 کیلومتر راه همسنگ و 29 کیلومتر آزاد راه است.
/6026/
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.