اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مدیر تربیت بدنی دانشگاه کاشان عصر سه شنبه در حاشیه این آیین به خبرنگاران گفت: تیم های دانشگاه های صنعتی شریف و مازندران به ترتیب مقام های دوم و سوم را در نخستین دوره مسابقه های بسکتبال سه نفره دانشجویان دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور به دست آوردند.
سعید حلاج باشی به برگزاری 80 دیدار در 2 روز رقابت با میزبانی دانشگاه کاشان افزود: تیم های دانشگاه های شهرکرد، هرمزگان و شیراز نیز در نهایت در جایگاه های چهارم تا ششم ایستادند.
وی عنوان کرد: 13 داور و 86 ورزشکار در قالب 17 تیم از دانشگاه های صنعتی شریف، صنعتی اصفهان، علامه طباطبایی، شهرکرد، مازندران، لرستان، هرمزگان، شیراز، فردوسی مشهد، خواجه نصیر الدین طوسی، پیام نور تهران، مرکز آموزش عالی محلات، تربیت دبیر شهید رجایی، تحصیلات تکمیلی و علوم پایه زنجان، نوشیروان بابل و کاشان در این رقابت ها حضور داشتند.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه کاشان همچنین یادآور شد: مسابقه های بسکتبال سه نفره دانشجویان دختر دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور نیز از 19 تا 22 اسفند ماه به میزبانی این دانشگاه برگزار خواهد شد.
افزون بر سه میلیون و 500 هزار نفر دانشجو در دانشگاه ها و مرکزهای آموزش عالی دولتی و غیر دولتی کشور به تحصیل اشتغال دارند.
6136/8123
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.