ایت الله العظمی راستی کاشانی با صدور پیام های جداگانه ای درگذشت دکتر صادق طباطبایی و حاجیه خانم سیده خاتمی را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جماران، در پیام تسلیت آیت الله العظمی راستی کاشانی به مناسبت درگذشت دکتر سید صادق طباطبایی آمده است:

باسمه تعالی

جناب مستطاب حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید حسن خمینی دامت برکاته

درگذشت جناب آقای دکتر سید صادق طباطبایی، دایی گرامی، موجب تاثر و تاسف گردید.

ایشان از مبارزان و فعالان در نهضت اسلامی و از خدمتگزاران به نظام اسلامی و منشا خدمات فراوان برای کشور ایران بودند.

از یاران و همراهان بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی قدس سره و فرزند عزیز سیدنا الاستاد حضرت آیت الله العظمی طباطبایی سلطانی قدس سره بودند.

این مصیبت را به جنابعالی و اخوان گرامی و خدمت مادر گزامی و بزرگوارتان سرکار خانم دکتر فاطمه طباطبایی و برادران آن مرحوم و فامیل معزز و بیوت شریف امام راحل و طباطبایی سلطانی و صدر تسلیت و تعزیت عرض نموده، برای آن فقید سعد رحمت و غفران واسع الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل و برای جنابعالی که یادگار سیدنا الاستاد حضرت امام قدس سره و ادامه دهنده راه ایشان و استاد برجسته حوزه علمیه هستید سلامتی و دوام توفیقات و تاییدات الهی و طول عمر همراه با عزت و سربلندی را از درگاه خدای متعال مسالت دارم.

2 جمادی الاول 1436

حسین راستی کاشانی

همچنین حضرت آیت الله العظمی راستی کاشانی به مناسبت درگذشت مادر شهید، حاجیه خانم سیده خاتمی آمده است:


باسمه تعالی

حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید محمد خاتمی دامت تاییداته

درگذشت خواهر گرامی، مادر شهید، حاجیه خانم سیده خاتمی موجب تاسف گردید.

آن بانوی مومنه و فاضله، فرزند گرامی عالم ربانی و عظیم الشان حضرت آیت الله حاج سید روح الله خاتمی قدس سره، و از سلسله جلیله سیادت و روحانیت بودند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به جنابعالی و مادر گرامی و بزرگوارتان و برادران و خواهران گرامی و خاندان محترم ، برای آن مرحومه رحمت و غفران واسع الهی و برای همگان صبر جمیل و اجر جزیل- سلامتی و دوام توفیقات و تاییدات شما را از درگاه خدای متعال مسالت دارم.

2 جمادی الاول 1436

حسین راستی کاشانی

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.