عزیز سهندی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان کمک مردمی نسبت به سال گذشته ۱۰۰ درصد رشد داشته است.

وی بیان کرد: در سال جاری همسو با شیوه نامه ابلاغی مرکز، ۲۵ قربان‌گاه در سطح شهرستان‌ها برای جمع‌آوری متمرکز نذرها و گوشت قربانی ایجاد شده بود.

وی ادامه داد: طبق پیش بینی‌های انجام شده امیدواریم با ادامه ثبت آمار عید قربان، میزان مشارکت مردم آذربایجان غربی بازهم افزایش یابد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی گفت: این نهاد امسال نیز مانند سال‌های گذشته با همکاری مراکز نیکوکاری، هیات ‌امنای مساجد و معتمدان محلات، نذرها و کمک‌های مردمی را در ۱۰۰ پایگاه استانی جمع‌آوری کرد.

سهندی ادامه داد: مردم آذربایجان‌غربی می‌توانند از طریق کد دستوری #۱*۸۸۷۷*  و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۲۳۲ کمک‌های خود را در راستای اجرای طرح قربانگاه به دست نیازمندان برسانند.

وی اظهار داشت: شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ به شناسه ۸۸۰۳۱۷۷۶۷ آماده دریافت کمک‌های مردم آذربایجان‌غربی در راستای این طرح است.

وی اضافه کرد: با وجود گذشت ۹ روز از عید قربان کمک‌های  مردمی همچنان ادامه دارد و آمار نهایی پس از اتمام کمک‌ها اعلام می شود.

در حال حاضر بیش از ۱۸۰ هزار نفر در آذربایجان‌غربی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قرار دارند.

۸۱۳۷/۲۰۹۳

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.