فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه گفت: ضدانقلاب منتظر برخورد سخت رزمندگان اسلام باشد.
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی سرهنگ کریم علی نژاد در جلسه اوقات فراغت کانون های مساجد شهرستان ارومیه که در سالن اجتماعات خانه مطبوعات استان برگزار شد افزود: دشمن برای دشمنی خود از هیچ نقشه ای کوتاهی نمی کند و بابه شهادت رساندن رزمندگان اسلام نخواهد توانست نقشه خود را عملیاتی کند.
سرهنگ علی نژاد بااشاره به اینکه دشمنان ازاول انقلاب تا به امروز تحمل فعالیت وتلاش های کسانی را که از انقلاب دفاع می کنند را ندارد تصریح کرد: شهادت آرزوی تمامی رزمندگان متدین بوده و اقدامات کورکورانه ی دشمن که با ریال های عربستان و دلار های آمریکا وطن فروشی می کند ملت ایران را از راه خود ناامید نخواهد کرد.
وی باتاکید بر اینکه ایران ۹۵درصد نیاز دفاعی خود را توسط جوانان خلاق و انقلابی بومی تامین کرده است وهیچ نیازی به خارج از مرزها نداریم یادآورشد: دنیا و دشمنان اصلی انقلاب متوجه اقتدار انقلاب اسلامی شده اند و توان عبور از خطوط قرمز انقلاب را ندارند.
سرهنگ علی نژاد ادامه داد: کانون های مساجد سنگر فرهنگی هستند که می توان درعرصه فرهنگی نیز با روحیه جهادی و انقلابی و توکل به خدا دشمنان را دلسرد کنیم.
وی با اشاره به تلاش دشمن درفضای مجازی برای ضربه به فرهنگ کشور تصریح کرد: باید برای حفظ اقتدار درحوزه فرهنگی موانع موجود در این عرصه را حل کنیم.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.