سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: کاهش شدید درآمدها ، شهرداری‌ها را در حوزه عمران و خدمات شهری با چالش جدی مواجه ساخته است.
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی پیمان آرامون در همایش شهرداران استان که با حضور معاون سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور و مدیران ستادی این سازمان برگزار شد گفت: در سال‌های اخیر با توجه به مشکلات مالی در کشور، شهرداری‌ها در تامین منابع مالی و تحقق درآمدها و پرداخت حقوق کارکنان با چالش جدی مواجه ساخته است.
وی حمایت از این نهاد مهم در حوزه مدیریت شهری را از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور خواستار شد و افزود: ساماندهی سایت های پسماند شهری، فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری، تقویت و تجهیز ماشین آلات عمرانی و آتش نشانی شهرداری‌ها، اتمام افق طرح های توسعه ای شهرها از مشکلات و ضرورت های حوزه مدیریت شهری است.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی ادامه داد: تهیه بانک اطلاعاتی اسناد توسعه ای شهری و راه اندازی سامانه کنترل پروژه های عمران شهری از برنامه های در دست اجرای استان است که با تکمیل آن نظارت و برنامه ریزی در حوزه عمران شهری ارتقاء می یابد.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.