اخبار مرتبط

فخرالدین مام علی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این جوان 17 ساله به نام «آرام زرده شوانه» اهل روستای «گندویلای» اشنویه است که در حوالی پل «ئایشه خان» سوار بر اسب قصد عبور از عرض این رودخانه را داشت اما به علت شدت جریان آب به داخل رودخانه سقوط کرده و دچار حادثه شد.
وی اظهار داشت: به محض اطلاع از وقوع این حادثه دستگاه های متولی به خصوص امدادگران هلال احمر در محل حضور یافتند و وارد عملیات امداد و نجات شدند.
«مام علی» افزود: از شب گذشته عملیات جست و جو توسط امدادگران هلال احمر در امتداد این رودخانه آغاز و ساعتی پیش جنازه وی هفت کیلومتر دورتر از محل حادثه پیدا شد.
مام علی گفت: رودخانه «گادر» هم اکنون حجم زیادی آب دارد و افرادی که قصد عبور از عرض این رودخانه را دارند باید بسیار با احتیاط اقدام به این کار کنند.
به گزارش ایرنا این نخستین حادثه غرق شدگی در سال جاری در این رودخانه است اما سال گذشته نیز یک مرد اسب سوار هنگامی که قصد عبور از عرض این رودخانه را داشت با سهل انگاری به داخل رودخانه سقوط کرد و غرق شد.
رودخانه خروشان «گادر» از کوه‌های غرب اشنویه سرچشمه می گیرد و با طی مسافتی در حدود 100 کیلومتر، طول شهرستان های اشنویه و نقده را می‌پیماید و سرانجام به دریاچه ارومیه می‌ریزد.
9870/6185/3072
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.