سرهنگ رضا ظهیریان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به دنبال افزایش سرقت کابل از دکل ها و تجهیزات مخابراتی و ترانس های برق در حوزه استحفاظی این شهرستان به ویژه در خانه باغ ها مراتب در دستور کار جدی نیروی انتظامی قرار گرفت.
وی اضافه کرد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقاتی، در یک عملیات غافلگیرانه موفق به شناسایی مخفیگاه سارقان و متلاشی کردن این باند سه نفره شدند.
سرهنگ ظهیریان ادامه داد: از این سارقان مقادیر قابل توجهی سیم مسی و تجهیزات مخابراتی کشف شد که متهمان پس از اعتراف به بزه ارتکابی خود با تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
فرمانده انتظامی مهاباد اظهار داشت: در همین ارتباط نیز یک نفر مالخر که اقدام به خرید زیر قیمت اموال مسروقه از این سارقان را می کرد شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ ظهیریان اظهار داشت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک در زمینه سرقت کابل و یا دیگر تجهیزات برق و مخابرات مراتب را به سامانه 110 پلیس اطلاع دهند.
به گزارش ایرنا به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری ها و بداخلاقی های اجتماعی و کاهش تصادف ها از اولویت های پنج گانه نیروی انتظامی این استان در سال جاری است.
مهاباد با 237 هزار نفر جمعیت و سه کلانتری در جنوب آذربایجان غربی واقع است.
9903/6185/7129
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.