اخبار مرتبط

محمد حضرت پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با وجود اینکه افزایش کرایه تاکسی بیش از 20 درصد کارشناسی نیست ولی با توجه به شرایط سخت رانندگان در شرایط اقتصادی امروز، افزایش 34 درصدی پیشنهاد شده است.
وی بیان کرد: شهروندان ارومیه ای هم به این امر به صورت حمایتی نگاه کنند زیرا این تصمیم می تواند در افزایش انگیزه تاکسیرانان و کاهش مشکلات معیشتی آنان موثر باشد.
وی اضافه کرد: در مورد این افزایش به زودی تصمیم گیری نهایی می شود تا زمینه رضایت بیش از پیش رانندگان تاکسی فراهم شود.
شهردار ارومیه همچنین با اشاره به تداوم اجرای طرح آسفالت معابر این شهر اظهار داشت: در حال حاضر عملیات آسفالت در مناطق محرومی نظیر خیابان حکیم نظامی در حال اجراست و در مناطق دیگری به ویژه مسکن مهر «طرزیلو» نیز اکیپ های شهرداری آماده اجرای آسفالت هستند.
حضرت پور ادامه داد: با توجه به گسترده بودن شهر و نبود امکان گشت زنی اکیپ های آسفالت، شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه چاله و همچنین آسفالت کوچه ها با سامانه 137 ارتباط برقرار کرده و موارد را مطرح کنند.
به گزارش ایرنا رانندگان تاکسی در ارومیه نسبت به افزایش هزینه ها و اجرایی نشدن طرح افزایش کرایه ها نارضایتی دارند و در برخی موارد نیز مطالبه های صنفی خود را ابراز کرده اند.
8137/3072
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.