اخبار مرتبط

صلاح الدین قادرزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 22 نفر از مراجعه کنندگان پس از انجام اقدامات و مداوای اولیه جهت ادامه درمان به بیمارستان طالقانی ارومیه اعزام شدند و یک نفر نیز در بیمارستان بوکان برای دریافت مراقبت های درمانی لازم تحت نظر و مداوا قرار دارد.
وی ادامه داد: تاکنون سه نفر از بیماران اعزامی فوت کرده و سه نفر دیگر نیز در بخش مراقبت های ویژه (ICU) و هشت نفر در بخش مسمومیت های بیمارستان طالقانی ارومیه بستری هستند.
قادرزاده گفت: از میان این افراد سه نفر در 48 ساعت گذشته به دلیل مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی دست ساز به مراکز بیمارستانی مراجعه کرده و بقیه در طول هفته گذشته دچار مسمومیت شده بودند.
رییس بیمارستان شهید قلی پور بوکان اضافه کرد: از مجموع افراد اعزام شده به بیمارستان طالقانی ارومیه هفت نفر از آنها با گذراندن دوران نقاهت و درمان از بیمارستان ترخیص شدند.
به گزارش ایرنا، هفته گذشته جمعی از شهروندان بوکانی بر اثر مصرف مشروبات الکلی دست ساز و تقلبی دچار مسمومیت شده و به مراکز بیمارستانی در این شهرستان مراجعه کرده بوده که به دلیل شدت مسمومیت و برای مداوا به بیمارستان طالقانی ارومیه اعزام شدند.
سه نفر از عاملان اصلی تولید و توزیع مشروبات الکلی دست ساز و تقلبی در بوکان توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
7510/3020/7129
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.