اخبار مرتبط

نرمین داودی روز سه شنبه در حاشیه بازدید خبرنگاران از شرکت های فعال پارک علم فناوری آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این دستگاه برای نخستین بار در سطح کشور با هدف کاهش هشت تا 10 درصدی مصرف در ارومیه به تولید انبوه رسیده است، افزود: 46 میلیارد ریال از این میزان فروش داخلی بوده و باقی نیز به کشورهای آذربایجان، ترکیه و عراق صادر شده است.
وی با بیان اینکه در سال گذشته 2 هزار و 450 دستگاه بهینه ساز مصرف در ارومیه تولید شد، افزود: پیش بینی می شود طی سال جاری این رقم افزایش یابد.
وی بیان کرد: تولید آزمایشگاهی این نسل خازنی جدید به منظور کاهش توان راکتیو و اصلاح ضریب توان، کاهش تلفات کابلی و تلفات انرژی اکتیو و بهینه سازی مصرف برق از سال 1389 در ارومیه شروع شده بود.
مدیر اداره موسسات و بازاریابی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه این شرکت ایده خود را از سال 1390 به مرحله اجرا درآورده است، اظهار داشت: هزینه خرید هر دستگاه 25 کیلووار با گارانتی تعویض و تعمیر حدود 15 میلیون ریال بوده و عمر کارکرد این دستگاه بالاتر از مشابه های خارجی است.
داودی بیان کرد: این دستگاه خازنی در 6 ظرفیت پنج، 7.5، 10 ، 15، 20 و 25 کیلووار تولید و روانه بازار می شود و کارخانجات بزرگی از کشور ترکیه و تمام استان های داخلی، بازار هدف این محصول است.
وی با تاکید بر اینکه با سرمایه شخصی نسبت به تولید و اشتغال زایی برای 41 نفر از این طریق اقدام کرده است، بیان کرد: این واحد تولیدی دانش بنیان در زمان حاضر به حمایت های معنوی مسوولان نیاز دارد.
وی با اشاره به بازارهای هدف این شرکت گفت: کارخانه های فولاد، قند، پتروشیمی و دانشگاه های علوم پزشکی جزو خط و مشی مدیریت و بازارهای هدف این محصول به شمار می رود.
به گزارش ایرنا نمایندگی این شرکت در استان های آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان رضوی، کرمان، یزد، اصفهان، آذربایجان شرقی، مرکزی، فارس، اهواز، کهکلیه و بویراحمد، قم، تهران و کرج فعال است.
این شرکت تولیدکننده در 17 استان و کشور ترکیه دارای نمایندگی فروش است، و به زودی دفتر این شرکت در کشورهای گرجستان و جمهوری آذربایجان هم راه اندازی می شود.
9918/7129
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.