اخبار مرتبط

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از تشکیل ۱۴۷ فقره پرونده در زمینه قاچاق احشام در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد اقوامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امسال میزان قاچاق احشام رشد قابل توجهی در استان دارد، گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۴۷ فقره پرونده در زمینه قاچاق احشام در استان تشکیل شده است.

وی ادامه داد: در این مدت احشام قاچاق شامل ۶۴۹ راس گاو، ۱۲ هزار و ۳۵۵ گوسفند، دو هزار و ۸۲۱ راس بز و ۹ نفر شتر از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی افزود: این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه پارسال که قاچاق احشام خیلی ناچیز بود رشد زیادی دارد که نشان دهنده اوضاع نابسامان گوشت و گرانی‌های اخیر است.

وی از اجرای طرح نظارت ویژه نوروز ۹۸ در استان از ۱۵ اسفندماه امسال خبر داد و عنوان کرد: در این طرح نیروهای این اداره کل با همکاری کشت‌های نظارتی سایر دستگاه‌های نظارتی ذیربط در بخش های مختلف بازار بازرسی و نظارت خواهند داشت.

اقوامی،تعداد اکیپ های نظارتی این اداره کل در نوروز ۹۸ را در مجموع ۱۰ اکیپ اعلام و اضافه کرد: این طرح تا نیمه فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت.

وی از رسیدگی به ۹ هزار و ۸۴۵ فقره پرونده تخلف در بخش کالا و خدمات طی سالجاری خبر داد و ابراز کرد: امسال ۹ هزار و ۹۰۰ پرونده تخلف در بخش کالا و خدمات استان تشکیل شده که از این تعداد ۹ هزار و ۸۴۵ فقره تاکنون مورد رسیدگی قرار گرفته است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی ارزش ریالی محکومیت این پرونده‌ها را ۳۰۰ میلیارد ریال ذکر و تاکیدکرد: صاحبان این پرونده‌ها پس ازطی مراحل قانونی به پرداخت ۳۱۲میلیارد و۲۹۰میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.