اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا دانشجویان، اعضای هیات علمی و رییس و معاون واحد خوی روز پنجشنبه در این مراسم دعا و نیایش دانشگاهیان با قرائت آیات قرآن برای آن عزیزان از دست رفته آمرزش و رحمت واسعه الهی طلب کردند و شفای عاجل مصدومان را از خداوند متعال خواستار شدند.
محبوب مهدویان، رییس دانشگاه آزاد اسلامی خوی در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: حادثه غمبار و دردناک واژگونی اتوبوس دانشجویان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران که متأسفانه به درگذشت و مصدومیت جمعی از دانشجویان عزیز منجر شد، موجی از حزن و تألم را در دانشگاهیان و دانشجویان به ‌ویژه خانواده‌های داغدار آنان به وجود آورد.
رییس دانشگاه آزاد واحد خوی اضافه کرد: دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه آزاد واحد خوی این ضایعه و مصیبت ناگوار را به محضر خانواده های داغدیده دانشجویان و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد تعزیت می گویند و برای مصدومان این سانحه از درگاه احدیت شفای عاجل و کامل مسألت دارند.
به گزارش ایرنا، یک دستگاه اتوبوس سرویس دانشجویان روز سه شنبه، چهارم دی ماه در محوطه واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی واژگون شد؛ این حادثه تاکنون 10 کشته و 27 مجروح برجای گذاشته و حال برخی مصدومان وخیم است.
نگارباب الحوائج، سارا ابوالفتحی راد، سجاد پوراحسان، رحمان عقل مند، احسان صفایی، محمدجواد هوشنگی فر، محمدعلی ابوالفتحی راد، علی حسین زاده نوا، نیلوفر رادمهر و محمدرضا فضیلتی در این حادثه جان باختند.
3072/7132
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.