محمدرضا علیزاده امامزاده روز یکشنبه در بازدید از طرح های درمانی شهر ارومیه افزود: شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه با تمام توان در راستای اتمام طرح های نیمه تمام بخش سلامت اقدامات لازم را انجام داده است و همسو با دانشگاه علوم پزشکی استان گام برمی دارد.
وی با قدردانی از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی اضافه کرد: برای تحول در عرصه سلامت استان تلاش های این دانشگاه مثال زدنی است و شورای اسلامی شهر از طرف مردم ارومیه این تلاش ها را ارج می نهد.
وی بیان کرد: امروز شاهد فعالیت و تلاش های گسترده دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی برای ارائه خدمات به شهروندان هستیم و اتمام طرح های عمرانی در دست احداث بخش مهمی از این هدف گذاری را محقق می کند.
به گزارش ایرنا رییس شورای اسلامی شهر ارومیه از ساختمان اوژانس بیمارستان امام خمینی (ره)، بیمارستان زنان و زایمان، آزمایش مرجع و پلی کلینیک تدبیر ارومیه بازدید کرد.
طرح های درمانی اتمام یافته و در حال اجرای شهر ارومیه در مقایسه با سال های گذشته قابل توجه بوده و برای اجرای آنها صدها میلیارد ریال هزینه شده است.
دوره پنجم شورای اسلامی شهر ارومیه از شهریور سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده و 11 نفر عضو دارد.
ارومیه یکی از شهرهای پرجمعیت کشور به شمار می رود که 750 هزار نفر جمعیت دارد و اجرای طرح های درمانی برای پاسخ به نیازهای این افراد بسیار ضروری است.
علاوه بر آن، بخش قابل توجهی از نیازهای درمانی دیگر شهرهای آذربایجان غربی نیز به علت نبود امکانات در بسیاری شهرستان های دیگر استان، به ارومیه سرریز می شود.
3072/2093
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.