فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله‌های البسه خارجی و لوازم یدکی خودرویی قاچاق در این شهرستان خبرداد.

فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله‌های البسه خارجی و لوازم یدکی خودرویی قاچاق در این شهرستان خبرداد واز شهروندان خواست تا موارد مشکوک را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

به گزارش جماران، سرهنگ رمضان اللهوردیان گفت: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مقابله با قاچاق کالا، ماموران مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی این شهرستان در حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی اتوبوس مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی ماموران از این خودرو، تعداد۱۸۶ ثوب انواع البسه خارجی قاچاق به ارزش ۴۵میلیون تومان که فاقد هرگونه مدارک گمرکی بوده کشف و دراین زمینه پرونده تشکیل  و به همراه یک نفر به عنوان متهم  به مرجع قضایی تحویل شد.  

فرمانده انتظامی مراغه همچنین از کشف محموله تسمه تایمر خودروهای خارجی در این شهرستان خبر داد و افزود: این محموله از یک دستگاه اتوبوس مسافربری و در پی بازرسی ماموران از آن کشف شد و تعداد ۱۹۰ قطعه تسمه تایمر خودروهای  خارجی به همراه یک نفر متهم تحویل دستگاه قضایی شد.

وی اضافه کرد: کارشناسان ارزش تقریبی این محموله کالای قاچاق را ۷۶ میلیون تومان برآورد کردند.

وی با تاکید بر برخورد قاطع پلیس با عوامل قاچاق از شهروندان خواست تا موارد مشکوک را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام و هرگونه انتقاد و پیشنهاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با سامانه ۱۹۷ در میان بگذارند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.