سرمربی تراکتورسازی تبریز آغاز برگزاری لیگ برتر فوتبال را چالش برانگیز دانست.

سرمربی تراکتورسازی تبریز با تأکید بر اینکه برگزاری لیگ برتر چالش برانگیز است، گفت: زمانی که کرونا روزانه تعداد ۲۰ نفر مرگ را در کشور به دنبال داشت لیگ تعطیل شد اما  حالا که روزی ۵۰ نفر جان خود را از دست می دهند، قرار است بازی‌ها شروع شود که به نظرم تصمیم درستی نیست.

ساکت الهامی با بیان اینکه برگزاری لیگ برتر چالش برانگیز است، گفت: اگر بازی‌های لیگ برتر ادامه پیدا کند خیلی از تیم‌ها به بن‌بست رسیده و با چالش‌های زیادی مواجه می شوند چون روند شیوع ویروس کرونا در کشور نه تنها کند نشده است، بلکه در تعدادی از شهرها رو به افزایش نیز است.

وی با بیان اینکه بسیاری فقط شرایط فوتبالیست‌ها را برای از سرگیری لیگ برتر در نظر می‌گیرند، اظهار داشت: اما شرایط خیلی سخت‌تر از این حرف‌ها است، چون زمانی که کرونا روزانه تعداد ۲۰ نفر مرگ را در کشور به دنبال داشت لیگ تعطیل شد اما  حالا که روزی ۵۰ نفر جان خود را از دست می دهند، قرار است بازی‌ها شروع شود که به نظرم تصمیم درستی نیست.

الهامی ادامه داد: ما به هیچ عنوان مخالف برگزاری لیگ برتر نیستیم اما انتظار داریم باید با رعایت تمام جوانب امر و بررسی کامل وضعیت تیم ها و نفرات دخیل در برگزاری یک مسابقه تصمیم نهایی اتخاذ شود تا در شرایط بهتر و مناسب بازی ها ادامه یابد.

وی یادآور شد: اگر یک نفر از آنهایی که درگیر برگزاری مسابقات هستند دچار ویروس کرونا شود شرایط سخت و پیچیده ای بر فوتبال کشور حاکم خواهد شد چون علاوه بر بازیکنان، مربیان و داوران، اهالی رسانه و سایر برگزارکنندگان نیز در معرض تهدید هستند و اگر یک نفر از این افراد بیماری را به پدر یا مادر خود انتقال دهند، اتفاقات بدی رخ خواهد داد و  اگر در این میان فوتبالیستی از یک تیم کرونا بگیرند تکلیف چیست؟

وی الهامی گفت: اگر مسئولان به دنیال برگزاری لیگ هستند باید به تیم‌ها حداقل یک ماه فرصت بدن سازی بدهند و بازی‌ها هم شش یا هفت روز یک بار برگزار شود.

وی به مشکلات مربوط به جمع شدن بازیکنان تیم ها به ویژه نفرات خارج از کشور اشاره کرد و گفت: در همین ارتباط در تیم ما اشکان دژاگه هنوز در آلمان به سر می برد و برای حضور در ایران و تبریز با مشکل پرواز مواجه است.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.