به گزارش ایرنا، موسی شعفی روز دوشنبه در جلسه هماهنگی هفته بسیج مراغه افزود: فرهنگ بسیج به عنوان فرهنگی متعالی زمینه ساز تعالی ارزش های و ترویج آنها در بین آحاد ملت بوده است.

وی ادامه داد: بهره گیری از ظرفیت فرهنگی و اجتماعی بسیج می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات موجود در جامعه بوده و از این رو این نهاد مقدس در کنار مسئولان و دولت قرار گیرد.

وی اضافه کرد: هفته بسیج فرصتی برای تبیین ارزش ها و جایگاه تاثیرگذار این نهاد مقدس و انقلابی است که در سال های اخیر بسترساز تحولات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در کشور شده است.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه نیز در این جلسه گفت: بسیج همراه و همزاد انقلاب اسلامی بوده و همواره آن را از خطرات، شیطنت ها و دسیسه های دشمنان قسم خورده اسلام نجات داده و صیانت کرده است.

سرهنگ پاسدار سعید رشیدی افزود: بسیج همواره آرمان طلب و عدالتخواه بوده و اجازه نداده تا انقلاب اسلامی از مسیر اصلی و متعالی خود منحرف شود.

وی ادامه داد: بسیجی به عنوان نهادی مقدس، ذخیره استراتژیک انقلاب و نظام اسلامی و از مولفه های تامین امنیت پایدار میهن اسلامی است.

وی اضافه کرد: این نهاد انقلابی از محورهای پیشبرندگی نظام اسلامی بوده تا جایی که امروز نام بسیج زینت بخش عناوین مسئولان نظام و دستگاه های اجرایی و خدمات رسان شده است.

رشیدی با اشاره به برنامه های هفته بسیج در این شهرستان گفت: این برنامه ها به مناسبت ۴۰ سالگی این نهاد مقدس از ۳۰ آبان تا ۶ آذر امسال با مشارکت ادارت و حوزه های مقاومت بسیج این شهرستان اجرا خواهد شد.

وی افزود: غبارروبی مزار شهدا، سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه، نشست های روشنگری، یادواره های شهدا، افتتاح طرح های محرومیت زدایی و اجتماع بزرگ بسیجیان از مهم ترین عناوین برنامه های هفته بسیج در این شهرستان خواهد بود.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.