اخبار مرتبط

سرمربی تیم فوتبال تراکتور، گزارشی از عملکرد تیمش در اردوی 14 روزه ارضروم ارائه کرد.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مصطفی دنیزلی در خصوص آخرین وضعیت تیم اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های ما بر اساس آغاز لیگ در تاریخ 10 مرداد بود و فردا (سه شنبه) اردوی 14 روزه خود را در کمپ مجهز ارضروم به پایان می رسانیم.
وی افزود: امسال، اولین تیمی هستیم که تمرینات پیش فصل خود را آغاز کرده ایم و در این مدت، توانستیم برنامه های پرفشاری را پشت سر بگذاریم.
دنیزلی ادامه داد: در اردوی ارضروم، دو بازی تدارکاتی انجام دادیم که نمایش نسبتا خوبی داشتیم و برای استراحت بازیکنان، سه روز مرخصی می دهم تا از روز شنبه در زمین چمن اختصاصی خود تمریناتمان را پیگیری کنیم.
سرمربی تراکتور با اشاره به ادامه تلاش این باشگاه برای جذب بازیکنان جدید، گفت: همچنان در حال مذاکره با بازیکنان مورد نظرمان هستیم و بازیکنان خارجی جدید در تبریز به ما ملحق خواهند شد که در بدترین شرایط تا آغاز لیگ به ما می پیوندند.
وی تاکید کرد: از تمرینات بازیکنان در این اردو، راضی هستم و از بازیکنان تست لاکتات که تست بسیار پرفشاری است، خواهیم گرفت تا قبل از شروع فصل، وضعیت جسمانی تمام بازیکنان را بسنجیم که بعد از این تست، برنامه های تمرینی مان می تواند متفاوت باشد و از طرفداران می خواهم که آسوده خاطر باشند.

انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.