سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال عراق گفت: بازی نخست هر تورنمنت سخت است. 
به گزارش ایسنا،منطقه آذربایجان شرقی، علی طالب محمد در نشست خبری بعد بازی با چین تایپه، بیان کرد: ما اطلاعات زیادی از تیم‌های دیگر داریم و امروز بازیکنان‌مان خوب ظاهر شدند، سرعت عمل در فوتسال بسیار مهم است. 
وی افزود: عراق در تورنمنت قبلی نائب قهرمان شده بود؛ از این‌رو تیم‌های دیگر ما را خوب می‌شناسند و آنالیز کردند. در بازی امروز کار را خوب شروع نکردیم و خیلی زود گل دریافت کردیم؛ ولی توانستیم به بازی مسلط شده و به آن چیزی که می‌‌خواستیم برسیم. 
سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال عراق با بیان اینکه فوتسال عراق قدرتمند است،  اظهار کرد: بازیکنان ما خودشان را باور داشته و اعتماد به نفس دارند، هر بازی حکم فینال دارد و می‌توانم بگویم در بازی‌های بعدی با عملکرد بهتری ظاهر می‌شویم.
سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال چین تایپه در نشست خبری گفت: بازیکنانم هنوز به آمادگی کامل نرسیدند. 
چانگ چین ینگ با اشاره به تغییرات گسترده در تیمش، بیان کرد: باتوجه به تغییرات گسترده، رسیدن به آمادگی کامل زمان‌بر است. 
وی در خصوص بازی بعدی تیمش با اندونزی، مطرح کرد: بازی سختی با اندونزی خواهیم داشت و در نهایت تلاش می‌کنیم از گروهمان صعود کنیم. 
سرمربی چین تایپه خاطرنشان کرد: یک بازی دوستانه قبل بازی داشتیم و ویدیوهای آن را چک می‌کنیم تا نقاط ضعف و قوت را مشخص کرده و بهترین عملکرد را داشته باشیم. 
دیدار دو  تیم عراق و چین تایپه از چارچوب مسابقات فوتسال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا از ساعت ۱۲ در ورزشگاه شش هزار نفری پورشریفی تبریز آغاز شد که تیم ملی عراق توانست با نتیجه پنج بر دو تیم ملی چین تایپه را شکست دهد.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.