اخبار مرتبط

به گزارش روز شنبه ایرنا، این مربی که از هفته هفتم لیگ برتر به مدت 9 هفته سکان هدایت سرخ های تبریز را بر عهده داشت، در مطلبی با اشاره به اینکه تیم های تراکتورسازی و استقلال گزینه های اصلی قهرمانی لیگ برتر بودند، نوشته است: اما این 2 تیم بنا به دلایلی به آنچه که سزاوارش بودند، دست نیافتند.
تقوی وجود ارتباطات ناسالم مافیایی فوتبال ایران را علت اصلی ناکامی این 2 تیم در رسیدن به قهرمانی لیگ برتر عنوان کرده با نام بردن از یک فرد که در استقلال همه کاره است و مدیران توان مقابله با او را ندارند، ادامه می دهد: نمونه چنین فردی در تراکتورسازی نیز است.
وی خاطرنشان کرده است: این فرد دلیل اصلی ناکامی در تراکتورسازی شد که طی مقاله ای جداگانه نام و نقش او را تشریح خواهم کرد.
تقوی با بیان اینکه در فوتبال برنامه ریزی و استفاده از مدیران متخصص دلیل اصلی پیشرفت است؛ اظهار امیدواری کرده است در فصل جدید چنین اشخاصی در فوتبال ایران جایی نداشته باشند.
به گزارش ایرنا، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز فصل 97/98 لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور را با کسب 52 امتیاز و با رده پنجمی به پایان برد؛ در حالیکه تا هفته 25 لیگ برتر تنها با 2 امتیاز اختلاف نسبت به صدر جدول، نزیدک ترین مدعی قهرمانی پس از پرسپولیس به شمار می رفت.
این تیم پس از باخت شبهه آفرین 3 بر1 مقابل سپیدرود رشت به طور کامل به حاشیه رفت و طی 5 هفته باقی مانده لیگ برتر تنها 2 امتیاز کسب کرد تا حتی کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا را نیز از دست بدهد.
محمد تقوی 9 هفته به عنوان سرمربی موقت در تیم تراکتورسازی تبریز فعالیت داشت که با این تیم 5 برد، 2 تساوی، 2 باخت، 17 گل زده، 7 گل خورده و 17 امتیاز به دست آورد.
ارایه بازی های تهاجمی ویژگی خاص تیم تراکتورسازی در زمان سرمربی گری تقوی طی 9 هفته لیگ برتر بود.
3038/3071
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.