اخبار مرتبط

معاون‌ هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: علی‌رغم وجود مشکلات متعدد اقتصادی مردم استان با امید و تلاشی مضاعف در صدد رفع مشکلات هستند و مدیران دولتی نیز باید همگام با مردم نسبت به رفع مشکلات قدم بردارند.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، علی جهانگیری در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: امروز با وجود تحریم های ضالمانه علیه کشورمان صنعتگران و تولید کنندگان همچون گذشته برای توسعه اقتصاد تلاش می کنند و وجود چندین طرح در حال اجرای بخش خصوصی در استان نشان از امید به آینده ای روشن دارد.
وی با اشاره به کاهش قابل توجه واردات در طی ماه های گذشته ادامه داد: کاهش واردات در بسیار از کالاهای مصرفی نشان از ایجاد فضای بهتر برای تولید کنندگان است و با وجود تمام تنگناها تولید کنندگان ما در این جنگ اقتصادی همراه دولت و مردم برای توسعه کشور تلاش می کنند.
معاون‌ هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی خواستار حمایت همه جانبه دستگاه های خدمات رسان از فعالان تولید و صنعت شد و گفت: در روزهای پایانی سال انتظار داریم دستگاه های خدمات رسان از جمله آب ، برق، گاز و ... مراعات حال این تلاشگران را بکنند.
وی همچنین با اشاره به آمار قابل توجه درخواست  صدور جواز تاسیس در سطح استان گفت: تامین برق واحد ها تولیدی جدید التاسیس موضوعی است که باید در نشست جداگانه ای با حضور نمایندگان مجلس، مدیران ارشد ملی و مدیران استانی مورد بحث و بررسی و نتیجه گیری اساسی قرار گیرد.
انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.