اسفندیار: لهستان به دنبال انتقام است

ستاره تیم ملی والیبال گفت: کار سختی برابر لهستان داریم، چون می‌خواهند شکست هفته سوم را جبران کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس،‌ امیرحسین اسفندیار ستاره جوان تیم ملی والیبال ایران، که عملکرد خوبی در این دوره از رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال داشته است، در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد که کار ایران برابر لهستان در فینال مسابقات بسیار سخت است، چرا که لهستانی‌ها می‌خواهند شکست هفته سوم برابر شاگردان عطایی را جبران کنند. 

امیرحسین اسفندیار درباره مسابقات مرحله نهایی لیگ‌ ملت‌ها اظهار داشت: قطعاً مرحله سختی است، زیرا به شکل تک بازی است و در مرحله یک چهارم نهایی هر تیمی شکست بخورد از دور مسابقات حذف می‌شود.

ملی‌پوش والیبال ایران ادامه داد: مسابقه مهم و سختی در این مرحله با تیم لهستان داریم. یک بار در هفته سوم لهستانی‌ها را در خانه خودشان شکست دادیم و این تیم حالا با دو برابر توان خود به میدان می‌آید تا شکست برابر ایران را جبران کند.

دریافت‌کننده تیم ملی والیبال ایران تأکید کرد: بازیکنان نیز تمام توان خود را در این مسابقه به کار خواهند گرفت تا با شکست دوباره لهستان یک برد دیگر به دست آورند و مردم را خوشحال کنند. در مجموع بازی خیلی سختی خواهد بود، زیرا دو تیم با صد درصد توان به میدان می‌آیند تا بهترین عملکرد خود را داشته باشند.

وی درباره دلایل ماندن تیم ملی والیبال در لهستان و پیگیری تمرینات در این کشور تا آغاز مرحله نهایی نیز گفت: ایتالیا نتوانست شرایط مناسب را برای تیم ملی مهیا کند بنابراین در گدانسک ماندیم و دو سالن بدنسازی و والیبال اجاره کردیم. قطعاً سالن والیبال شرایط سالن مسابقات را ندارد، اما سالن خوبی است و کمی هم مشکل تغدیه داشتیم که برطرف شد.

مرحله نهایی لیگ ملت‌ها 2022 از روز چهارشنبه 29 تیر ماه در شهر بولونیا ایتالیا آغاز می‌شود و تیم ملی والیبال ایران از ساعت 23:30 روز پنجشنبه 30 تیر ماه در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف لهستان می‌رود.

 

دیدگاه تان را بنویسید