سطح طارمی بالاتر از لیگ پرتغال است + عکس

سطح مهاجم و ستاره ایرانی تیم فوتبال پورتو، از لیگ فوتبال پرتغال بالاتر است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، با داغ‌تر شدن بازار نقل و انتقالات در فوتبال اروپا و پیشنهاد 100 میلیون یورویی باشگاه لیورپول به بنفیکا برای جذب "داروین نونز" مهاجم نوک اروگوئه‌ای این باشگاه پرتغالی، یک خبرنگار آمریکایی به مقایسه مهدی طارمی ستاره ایرانی تیم پورتو با نونز  پرداخت که از نظر او سطح هر دوی این مهاجم‌ها با هم یکسان بوده و البته بالاتر از سطح لیگ پرتغال است.

داروین نونز ستاره پرتغالی بنفیکا این روزها در راس نقل و انتقالات فوتبال جهان قرار گرفته و باشگاه لیورپول برای شکار این ستاره 100 میلیون یورو تدارک دیده است. مهدی طارمی مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه پورتو در فصل گذشته رقابت نزدیکی با نونز داشت به همین خاطر توانایی این دو بازیکن در خط حمله مقایسه شده است.

نونز در رقابت برای آقای گلی در پایان طارمی را کنار زد و جایزه آقای گلی را از آن خود کرد. با داغ شدن انتقال این ستاره به لیورپول زاچ لووی خبرنگار آمریکایی به مقایسه این دو ستاره شاغل در لیگ پرتغال پرداخت.

مهدی طارمی

این خبرنگار خارجی در صفحه توئیترش نوشت:  بسیاری از مردم از من پرسیده اند که آیا فکر می کنم داروین نونیز بدون شک بهترین مهاجم نوک لیگ پرتغال است؟

برای من او تنها مهاجم برتر پرتغال نیست، داروین و مهدی طارمی در سطحی بالاتری از بقیه در لیگ پرتغال هستند، اما هیچکدام بدون شک بهتر از دیگری نیست.

 

دیدگاه تان را بنویسید