حرف های سرمربی پس از برد مقابل سوریه؛

اسکوچیچ: دستمان تقریبا به جام جهانی رسیده/ رکورد و این چیزها مهم نیست

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تمجید از عملکرد بازیکنانش در دیدار با لبنان و سوریه، گفت: فکر می کنم با این دو برد دستمان تقریبا به جام جهانی قطر رسیده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم ملی فوتبال ایران در ادامه مسابقات در رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شب گذشته برابر سوریه با سه گل به پیروزی رسید تا با ۱۶ امتیاز به صدرنشینی خود در گروه A ادامه بدهد. پیش از این، ایران با نتیجه ۲ بر ۱ لبنان را شکست داده بود.

برد برابر سوریه در شرایطی رقم خورد که دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی به دلیل محرومیت، روی نیمکت نبود و «ماریو تات» دستیار او هدایت تیم را از کنار خط بر عهده داشت. اسکوچیچ به دلیل این محرومیت در نشست قبل و بعد از بازی هم حضور نداشت.

این مربی کُروات که آمار شگفت انگیز ۱۲ برد از ۱۳ مسابقه با تیم ملی ایران را ثبت کرده است، هنگام ترک ورزشگاه ملک عبدالله دوم در کشور اردن (بعد از بازی با سوریه) به شدت خوشحال بود و مشتهای خود را به نشانه خوشحالی از عملکرد تیمش گره کرده بود.

اسکوچیچ در این ارتباط گفت: بردیم و واقعاً خوشحالم؛ بیشتر به خاطر مردم ایران.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: فکر می کنم دستمان تقریباً به جام جهانی رسیده است. واقعاً این بازی اهمیت زیادی داشت. بازیکنانم بی نظیر بودند.

اسکوچیچ درباره آمارش با تیم ملی ایران (۱۲ برد و یک تساوی) که در نوع خودش شگفت انگیز است، گفت: رکورد و این چیزها مهم نیست. مهم بردن بازی ها بود تا به جام جهانی برسیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید