دو فینالیست دیگر برای تیم ملی فرنگی ایران در رقابت های جهانی زیر 23 سال

۲ فرنگی‌کار کشورمان در مسابقات جهانی زیر ۲۳ سال برای طلا مبارزه خواهند کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در ادامه مسابقات کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان، محسن نژاد و رضایی فینالیست شدند.

در وزن 60 کیلوگرم که 22 نفر حضور دارند، مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با دیلان گریگرسون از آمریکا سرشاخ شد که در همان 3 دقیقه نخست 8 بر صفر به برتری رسید. وی در ادامه 8 بر صفر یوسوپوف از ازبکستان را مغلوب و به نیمه نهایی صعود کرد. محسن نژاد در این مرحله آبولادزه از گرجستان را 5 بر 3 شکست داد و راهی فینال شد‌. 

در وزن 67 کیلوگرم که 26 نفر حضور دارند، محمدجواد رضایی در دور اول با نیلس بوشنر از آلمان کشتی گرفت که با نتیجه 8 بر صفر به برتری رسید. وی دور بعد با الکسی ماسیک از اوکراین وسرشاخ شد که 8 بر صفر به برتری رسید. وی همچنین میخائیل یاخیایف از روسیه را 5 بر 2 شکست داد و به نیمه نهایی رفت. رضایی در این مرحله در سرشاخ با ختسوریانی از گرجستان 5 بر یک پیروز و فینالیست شد. 

در وزن 72 کیلوگرم که 26 نفر حضور دارند، امیر عبدی دور اول در مصاف عبداله توپراک از ترکیه با نتیجه 11 بر 3 پیروز و راهی دور بعد شد. وی در ادامه با سرگئی کوتوزوف از روسیه مبارزه کرد که 9 بر یک باخت. وی باید در جدول بازنده‌ها مبارزه کند.

در وزن 82 کیلوگرم که 23 نفر حضور دارند، محمد ناقوسی در دور نخست به مصاف روهیت داهیا از هند رفت و 5 بر صفر حریف خود را از پیش رو برداشت. وی دور دوم با اکسوز موکوبو از نروژ مبارزه کرد که با نتیجه 7 بر 5 به برتری رسید تا راهی یک چهارم شود. وی در ادامه دمیترو گاردوبی از اوکراین را 4 بر یک شکست داد تا راهی نیمه نهایی شود. ناقوسی در این مرحله مقابل ریکادزه از گرجستان 5 بر 3 شکست خورد و به رده‌بندی رفت.

در وزن 97 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، مرتضی الغوثی در دور نخست به مصاف مارکوس راجینگر از اتریش رفت که 3 بر یک مغلوب شد. وی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید