تمدید قرارداد کریم بنزما با رئال مادرید نهایی شد

فابریتزیو رومانو، خبرنگار مطرح حوزه نقل و انتقالاتی و اکیپ مدعی شدند که قرارداد کریم بنزما با رئال مادرید تا سال 2023 تمدید شده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، پروژه تمدید قرارداد ستاره های رئال مادرید از چندی پیش کلید خورده است. اخیرا دو ستاره اصلی این تیم یعنی تیبو کورتوا و دنی کارواخال قراردادهای خود را با لوس بلانکوس تمدید کردند؛ همچنین به نظر می رسد که کارهای تمدید قرارداد جواهر رئال مادرید یعنی فدریکو والورده نیز نهایی شده است و به زودی این مسئله اعلام رسمی خواهد شد.

ورزش سه نوشت ؛ اما کریم بنزما یکی دیگر از بازیکنانی محسوب می شود که تمدید قرارداد او در دستور کار سران رئال‌مادرید و فلورنتینو پرز بوده است؛ در واقع این ستاره فرانسوی نیز تمایل زیادی به ادامه دادن کار خود در سانتیاگو برنابئو دارد و همین علاقه دو طرفه باعث شده که کارها آسان تر پیش برود.

در همین راستا فابریتزیو رومانو، خبرنگار مطرح حوزه نقل و انتقالاتی و اکیپ فرانسه مدعی شده اند که کارهای تمدید قرارداد کریم بنزما با رئال مادرید نهایی شده است. بر این اساس قرارداد بنزما تا سال 2023 تمدید شده و طی ساعات آینده این مسئله از سوی باشگاه رئال مادرید به شکل رسمی اعلام خواهد شد. همچنین گفته شده که بند آزادسازی کریم‌بنزما توسط رئال مادرید یک میلیارد یورو تعیین شده است.

گفتنی است کریم‌بنزما طی دو، سه سال اخیر یکی از بهترین بازیکنان رئال مادرید بوده و بعد از جدایی کریستیانو رونالدو بخش اعظم وظیفه گلزنی در خط حمله لوس بلانکوس را به دوش کشیده است. او همچنین در اولین بازی فصل جدید لالیگا موفق شد دو بار مقابل آلاوز گلزنی کند تا نشان دهد که از آمادگی بالایی برخوردار است. 

دیدگاه تان را بنویسید