استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی بهترین گزینه برای نظافت باغ است. امروزه استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی بسیار رایج شده است و تمامی کشورهای پیشرفته از این تجهیزات برای نظافت باغ و ویلا استفاده میکنند.

نظافت باغ و ویلا با تجهیزات نظافت صنعتی مدرن

زندگی در خانه ای با باغ زیبا برای اکثر مردم یک رویا است. اما برای لذت بردن از زیبایی و ظرافت طبیعی آن باید از باغ و ویلا محافظت کرد. اگر از باغ به خوبی نگهداری نشود، جذاب به نظر نمی رسد. ممکن است کهنه به نظر برسد و هیچ شخصی تمایلی به ورود به محوطه باغ را نداشته باشد.

 

 

 

اگر شما صاحب باغ و یا ویلا هستید باید بدانید که در چه زمانی با چه تجهیزاتی می توانید نظافت باغ را شروع کرده و از آن نگهداری کنید. استفاده از تجهیزات صنعتی می تواند کیفیت نظافت را بالا برده و در مقابل هزینه های شما را کاهش دهد.

باغ و ویلا ها دارای بخش های مختلفی هستند که با عوامل محیطی بسیاری در تماس هستند و در نتیجه دچار آلودگی های مختلفی می شوند. همچنین باغ و ویلا ها به دلیل تغییرات جوی که رخ می دهد دائما در حال آلوده شدن هستند و در معرض گرد و خاک فراوان قرار می گیرند. سطوح مختلف باغ و ویلا نظیر دیواره ها و سنگ فرش ها، برگ گل ها و درختان ، باغچه ها و سطوح کف تحت تاثیر عوامل محیطی قرار می گیرند و نظافت این بخش ها دارای اهمیت زیادی است. باید در نظر داشت که نظافت این بخش ها دارای حساسیت است و در بسیاری از موارد سخت می گردد. چراکه این بخش ها نیازمند نظافتی عمیق و پیوسته هستند. به طور کلی نظافت باغ دارای دشواری هایی است که باید برای آن راه جدیدی پیدا نمود.

 

 

و اما راه حل چیست؟

استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی بهترین گزینه برای نظافت باغ است. امروزه استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی بسیار رایج شده است و تمامی کشورهای پیشرفته از این تجهیزات برای نظافت باغ و ویلا استفاده میکنند.

 مزیت های استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی چیست؟

  1. در وقت صرفه جویی می شود و نظافت باغ در کمترین زمان انجام می شود.
  2. باغ و ویلا به دلیل وسیع بودن و متراژ بالا برای نظافت دستی و سنتی نیازمند تعداد زیادی نیروی انسانی است و این موضوع باعث می شود که هزینه نظافت بالا رود و در مقابل نظافت نیز دارای کیفیت پایینی باشد.
  3. تجهیزات نظافت صنعتی به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که توانایی پاک کنندگی عمیق دارند و از این جهت حتی ریز ترین ذرات گرد و خاک و الاینده ها توسط این تجهیزات مکش و از محیط پاک می شود. در نتیجه نظافت کیفیت بیشتری خواهد داشت.
  4. به طور کلی نیروی خدمات انسانی و صرفا نظافت سنتی توانایی پاک کنندگی همه بخش های باغ و ویلا را ندارند. اما در مقابل تجهیزات نظافت صنعتی توانایی نظافت بخش های غیر قابل دسترس را دارند و عملا ساخته شدن و طراحی این تجهیزات به همین منظور است. 

 

 

صاحبان باغ و ویلاهای ایران بخوانند  ص2

 

معرفی تجهیزات نظافت صنعتی برای نظافت باغ و ویلا

در زیر برخی از تجهیزات صنعتی که مناسب برای نظافت بخش های مختلف باغ هستند را معرفی می نماییم.

جاروبرقی های صنعتی

جاروبرقی های صنعتی دارای قدرت مکش بالایی هستند و عملکرد آنها مکانیزه بوده و بهترین گزینه برای مکش الودگی های باغ و ویلا است. در حقیقت جاروبرقی های صنعتی توانایی مکش اکثر الودگی ها را دارند. جاروبرقی صنعتی دارای انواع مختلفی است که هر یک دارای ویژگی‌های منحصر بفردی هستند. برخی از جاروبرقی های صنعتی به گونه ای ساخته شده‌اند که توانایی مکش برگ های زائد درختان را دارند. هم‌اکنون نیز که وارد فصل سرد سال شده ایم و برگ درخت ها در این هنگام می ریزند، استفاده از جاروبرقی صنعتی میتواند برای جمع اوری برگ درختان در یک باغ ، بهترین انتخاب باشد. ناگفته نماند که جاروبرقی اب و خاک یکی از انواع جاروبرقی صنعتی است که قابلیت مکش جامدات و مایعات را دارد. لذا استفاده از جاروبرقی های صنعتی کمک شایانی به نظافت بخش هایی از باغ می نماید.

کارواش خانگی

کارواش خانگی یا واترجت دستگاهی است که با قدرت و فشار بالا اب را روی سطوح مختلف می پاشد. واترجت ها و کارواش های خانگی به گونه ای ساخته شدند که با استفاده از نازل های خاص عملیات پاشش آب با فشار بالا را انجام می دهند. به دلیل فشار بالای اب، آلودگی ها و جرم ها از روی سطوح پاک می شوند. دستگاه کارواش خانگی برای حذف الودگی بخش های مختلف باغ همانند دیواره ها و در و پنجره ها راهرو و استخر گزینه ایده آلی است. پاک کنندگی کارواش خانگی تنها به آبپاشی آب ختم نمیشود. برخی از کارواش های خانگی قابلیت پاشیدن آب با مواد شوینده را دارند. به این صورت که در این کارواش ها مخرنی جدا برای ریختن مواد شوینده طراحی شده است. این مخزن به دلیل شلنگ مخصوصی که داراست با پاشیدن آب و ایجاد کردن خلا در بخش انتهایی شلنگ مورد نظر، مواد شوینده و پاک‌کننده وارد آن شده و همراه با آب روی سطوح آلوده پاشیده می‌شود.

 

صاحبان باغ و ویلاهای ایران بخوانند  3

 

زمین شو های صنعتی

زمین شوی صنعتی یا اسکرابر ها تجهیزاتی هستند که برای شستشوی کف زمین مورد استفاده قرار می گیرند. اسکرابر ها دارای ویژگی های منحصر بفردی هستند که انتخاب این تجهیزات برای نظافت بسیار سودمند است. اسکرابر ها علاوه بر شستشوی کف با مواد شوینده به صورت اتوماتیک، عملیات خشک کردن کف را هم انجام می دهند. به این صورت که پس از شستشوی کف با مواد شوینده به وسیله برس های طراحی شده در آن، اسکرابر به صورت خودکار زمین را نیز خشک می کند. اسکرابر ها در انواع اسکرابر دستی و اسکرابر سر نشین دار طراحی و ساخته شده اند. برای نظافت باغ اسکرابر دستی گزینه مناسب تری است. بخش های غیر قابل دسترس باغ و ویلا به وسیله زمین شوی صنعتی شستشو و در انتها خشک می شوند. اسکرابرها و کف شوهای صنعتی برای بخش هایی مانند راهرو ها کف استخر و سطوح سرامیکی در ویلا ها و باغ ها مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید تجهیزات صنعتی برای نظاف باغ و ویلا

تمامی تجهیزات صنعتی گفته شده در این مقاله توسط شرکت آوین صنعت به فروش می رسند. تمامی این محصولات دارای گارانتی پس از فروش به مدت 12 ماه را دارا هستند و شرکت آوین صنعت ضمانت پایین ترین قیمت محصولات نظافتی را داده است لذا برای خرید تجهیزات نظافت صنعتی برای باغ و ویلا می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.

منبع : www.avinsanat.net

 

*** این مطلب در سرویس گزارش آگهی منتشر شده و تبلیغاتی می باشد؛ لذا جماران هیچ توصیه در رابطه با انجام فعالیت فوق ندارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

وبگردی

    نظرات و دیدگاه ها

    مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.