طراحی سایت اصلا کار آسانی نیست و نیاز به یک فرد خبره با دانش اطلاعاتی بالا دارد. در این موقعیت شاید برای خیلی از متقاضیان سوال باشد که اگر کسی دانش کافی در این زمینه نداشته باشد می‌تواند سایت مورد نظر خود را طراحی کند؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانید که سی فایو امکاناتی را فراهم کرده است که هر شخصی بدون دانش و اطلاعات کافی در زمینه طراحی و راه‌اندازی سایت بتواند سایت مورد نیاز خودش را طراحی و راه‌اندازی کند؛ به این منظور سایت ساختن با سی فایو به گونه‌ای است که متقاضیان می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان سایت‌شان را راه‌اندازی کرده و فعالیت خود را شروع کنند.

همه اشخاصی که صاحب کسب و کار هستند برای توسعه کار خود و معرفی برندشان در فضای مجازی نیاز به سایت دارند. برای اینکه صاحبان کسب و کار بتوانند در کوتاه‌ترین زمان، سایت خود را راه­‌ندازی کنند، می‌توانند از سایت آماده استفاده کنند. ساخت سایت آماده بسیار راحت است و مزایای زیادی را به همراه دارد. سی فایو برای صاحبان کسب و کار این روش را فراهم کرده تا بتوانند سریعا به دنیای اینترنت وارد شوند و برند خود را به همگان بشناسانند. ساختن سایت آماده با سی فایو کمتر از 5 دقیقه طول می‌کشد و نیازی به دانش طراحی سایت یا کدنویسی نیست. سی فایو امکان 7 روز استفاده رایگان را برای تست راحت شما فراهم کرده است.

 

چرا از سایت آماده استفاده کنیم؟

با پیشرفت علم و تکنولوژی تقریبا اکثر کسب و کارها نیاز به سایت دارند. راحت‌ترین روش، طراحی سایت آماده است که صاحبان کسب و کار در کوتاه‌ترین زمان بتوانند سایت خود را راه‌اندازی کنند و از آن استفاده کنند. برخی از صاحبان کسب و کار به دنبال سایت ساز ارزان هستند تا کم‌ترین هزینه را برای راه‌اندازی سایت پرداخت کنند. در ادامه به دلایلی برای اینکه چرا ساخت وب سایت آماده پیشنهاد می‌شود اشاره می‌کنیم.

1. امنیت بالا

ساخت سایت با سایت ساز آماده امنیت بالایی دارد؛ از آنجایی که کاربران زیادی از سایت ساز آماده استفاده می‌کنند، در صورت ایجاد مشکل، پشتیبان‌ها سریعا به آن رسیدگی کرده و آن را رفع می‌کنند و تمامی اطلاعات وارد شده در سایت شما به صورت کاملا امن حفظ می‌شود.

2. طراحی و راه‌اندازی بدون دانش کافی

برای طراحی سایت با سایت ساز آماده شما نیازی به دانش کد نویسی ندارید و در کم‌ترین زمان ممکن می‌توانید سایت مخصوص خود را طراحی و راه‌اندازی کنید. شما می‌توانید مدت زمان کوتاهی را صرف دیدن فیلم آموزشی کنید، با این کار کاملا مسلط به طراحی سایت آماده می‌شوید. از طرفی می‌توانید انواع سایت‌ها را طراحی و راه‌اندازی کنید؛ به طور مثال می‌توانید طراحی سایت شرکتی یا گردشگری و شخصی را به راحتی برای خود انجام دهید. 

3. قیمت مناسب

هزینه ساخت سایت آماده مقرون به صرفه‌تر است. از آنجایی که با سایت ساز آماده می‌توان بدون نیاز به دانش کد نویسی، سایت مورد نظر هر کسب و کار را طراحی و راه‌اندازی کرد، نیروی طراحی سایت در این بین حذف می‌شود؛ در نتیجه قیمت سایت آماده پایین‌تر آمده و در هزینه‌ها صرفه جویی می ‌شود. 

 

نکاتی برای ساخت سایت آماده (4)

 

ساخت سایت آماده چه زیر ساخت‌هایی را به متقاضیان ارائه می‌دهد؟

سایت آماده باید وب سایت کاملی را همراه با قالب شیک به کاربران ارائه دهد و علاوه بر آن نسخه‌ای که کاملا سازگار با موبایل باشد را فراهم کند. همچنین یک دامنه معتبر با نام دلخواه‌تان به شما ارائه دهد. علاوه بر این‌ها، هاست حرفه‌ای بر روی سرورهای قدرتمند را در اختیارتان قرار دهد. مهم‌ترین مسئله در این بخش پشتیبانی یکپارچه و مطمئن است که باید به کاربران ارائه شود.

چه ویژگی‌هایی سایت ساز آماده سی فایو را از بقیه مجزا می‌کند؟

علاوه بر امکانات گسترده و کیفیت بالای این فروشگاه ساز و سایت ساز، مواردی هست که این فروشگاه ساز را جزو بهترین فروشگاه سازهای ایران کرده است:

  1. تنها سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین با قابلیت اتصال به سیستم حسابداری شرکت دشت همکاران سیستم 
  2. تنها فروشگاه ساز با امکان اتصال به نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم
  3. تنها سایت ساز با قابلیت مرکز تماس رایگان
  4. پشتیبانی کامل طی 7 روز هفته در صورت بروز هرگونه مشکل
  5. ثبت مالکیت حقوقی و معنوی دامنه سایت طراحی شده به نام کاربران و عدم لغو آن حتی در صورت انصراف کاربر از دریافت خدمات
  6. ساخت و راه‌اندازی کامل وب سایت مورد نیاز کاربر در کمتر از 5 دقیقه
  7. برخورداری از بالاترین سطح امنیت با آمار 99.99 درصدی پایداری سرور

 

نکاتی برای ساخت سایت آماده (2)

 

پشتیبانی سایت آماده

شاید برایتان سوال ایجاد شود که سایت آماده پشتیبانی می‌شود یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که طراحی هر نوع سایتی نیاز به پشتیبانی دارد و داشتن پشتیبان، حرفه‌ای بودن شرکت‌های سایت ساز را اثبات می‌کند. پشتیبانی یکپارچه و حرفه‌ای برای متقاضیان شرایطی را فراهم می‌کند تا در صورت برخورد با مشکل، سریعا رفع شود. پشتیبانی باید توسط تیم حرفه‌ای صورت بگیرد تا اعضای تیم بتوانند تیکت‌های پشتیبانی را در کوتاه‌ترین زمان پاسخ دهند، همچنین بر روی سرورها و وب سایت‌ها مانیتورینگ کامل داشته باشند. 

بهینه پذیر بودن سایت آماده چگونه است؟

اگر سایت آماده را از شرکت یا سایت ساز معتبر و حرفه‌ای تهیه کنید، قطعا بهینه پذیر و قابل توسعه است. به طور کلی از مهم‌ترین مزیت‌های ساخت وب سایت آماده هماهنگی این سایت با استانداردهای گوگل است. سی فایو بهترین انتخاب برای ساخت سایت آماده است؛ به این علت که کاملا طبق استانداردهای سئو طراحی شده است.

 

نکاتی برای ساخت سایت آماده (3)

 

مراحل ساخت وب سایت آماده؛ ساده و سریع

طراحی سایت اصلا کار آسانی نیست و نیاز به یک فرد خبره با دانش اطلاعاتی بالا دارد. در این موقعیت شاید برای خیلی از متقاضیان سوال باشد که اگر کسی دانش کافی در این زمینه نداشته باشد می‌تواند سایت مورد نظر خود را طراحی کند؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانید که سی فایو امکاناتی را فراهم کرده است که هر شخصی بدون دانش و اطلاعات کافی در زمینه طراحی و راه‌اندازی سایت بتواند سایت مورد نیاز خودش را طراحی و راه‌اندازی کند؛ به این منظور سایت ساختن با سی فایو به گونه‌ای است که متقاضیان می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان سایت‌شان را راه‌اندازی کرده و فعالیت خود را شروع کنند. در ادامه به مراحل طراحی و راه‌اندازی سایت آماده می‌پردازیم.

در ابتدا کافی است که وارد سایت ساز موردنظر شوید و در آن ثبت نام کنید. به این صورت که شماره تماس و ایمیل خود را وارد کنید، سپس بعد از تایید ثبت نام، باید با توجه به نوع کسب و کارتان که برای آن سایت می‌خواهید یک قالب آماده از بین نمونه‌ها انتخاب کنید. بعد از انتخاب قالب می‌توانید آن را با سلیقه خودتان شخصی سازی کنید؛ یعنی می‌توانید عناصر قالب را تغییر داده و جابجا کنید؛ به عنوان مثال رنگ بندی، جایگاه کادرها و… را در سایت تغییر دهید. در مرحله بعد با استفاده از قابلیت درگ اند دراپ (drag and drop) می‌توانید متن، گالری، ویدیو و... را به سایت‌تان اضافه کنید.

مزایا و معایب ساخت سایت آماده چیست؟

ساخت سایت آماده مزایا و معایبی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. یکی از دلایل اصلی استفاده از طراحی سایت آماده این است که شما تمام امکانات لازم را بدون نیاز به دانش کد نویسی و پرداخت هزینه مجزا به سایت اضافه می‌کنید؛ به طور مثال اگر بخواهید طراحی سایت شرکتی را انجام دهید باید چند افزونه جانبی و قالب موردنظر را نصب کنید. سایت‌های آماده هاست و دامنه آماده دارند که بعد از ثبت نام و تایید، تمامی آن‌ها در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد.

ساخت سایت آماده علاوه بر مزایا، معایبی نیز دارد. از معایب ساخت سایت آماده می‌توان به عدم قابلیت گسترده کردن قالب سایت اشاره کرد؛ به این علت که ممکن است بعد از گذشت مدت زمانی،  شما بخواهید تغییراتی را در سایت ایجاد کنید. برای این کار باید هزینه‌هایی را برای طراحی قالب اختصاصی بپردازید؛ به عبارتی در سایت آماده شما می‌توانید فقط متن، عکس و در برخی موارد رنگ‌های داخل قالب را تغییر دهید.

 

*** این مطلب در سرویس گزارش آگهی منتشر شده و تبلیعاتی می باشد؛ لذا جماران هیچ توصیه در رابطه با انجام فعالیت فوق ندارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.