محمد مهاجری نوشت: به آنهایی که از حذف اسم امام تعجب کرده یا نگران شده اند عرض می کنم: رسم امام را این جماعت و این متولیان مراسم رها کرده اند، شما دنبال اسم امام هستید؟ چه ساده انگارید.

به گزارش جماران؛ محمد مهاجری در کانال تلگرامی خود نوشت: «امروز دیدم در فضای مجازی، معترض شده اند به اینکه چرا در قطعنامه مراسم 22 بهمن، نام امام (ره) از قلم افتاده است. در نوشته های اعتراضی این پرسش مطرح بود که آیا چنین اشتباهی سهوی بوده؟

الان تقریبا 12 ساعت از زمان قرائت قطعنامه راهپیمایی می گذرد و توضیحی در باره حذف نام امام داده نشده. بنابراین ظن سهوی بودن کاملا از بین رفته. حتی اگر فردا هم اطلاعیه بدهند بی ارزش است چون حتما "به فرموده" خواهد بود.

نهاد صادر کننده قطعنامه (شورای هماهنگی تبلیغات) خود را متولی رسمی راهپیمایی ها از جمله22بهمن می داند و بی حضور نمایندگانی از مردم، همواره راسا قطعنامه صادر می کند. دست بر قضا در اکثر این قطعنامه ها هم به سمت یک اقلیت خاص غش می کند.

آن اقلیت خاص، همان است که نه فقط در 22 بهمن امسال که در مناسبتهای متعدد به مسئولان در مراسم مختلف اهانت کرده و حتی یک بار از سوی برگزار کننده رسمی مراسم(شورای هماهنگی تبلیغات) ولو به شوخی هم تذکر نگرفته است.

و کلام آخر را به آنهایی که از حذف اسم امام  تعجب کرده یا نگران شده اند عرض می کنم: رسم امام را این جماعت و این متولیان مراسم رها کرده اند، شما دنبال اسم امام هستید؟ چه ساده انگارید.»

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
13 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.

  • ناشناس

    ... بگو کدام رسم امام رفته که تو می سوزی
    کلی حرف زدن که از هر بی سوادی بر میاید

    پاسخ